Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wczoraj na silowni tez obstawialismy jak predko zakonczy sie walka- ja stawialem ze rekord "goloty" moze byc pobity :polew:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

juz przestancie kto u nas ma taka wage jak najman hm... to ciekawe czy jak by go kopmnol to czy by nie podskoczyl bo mysle ze ja to bym do sufituu podlecial;d

tomek nie moge tej rozpiski na stronie znalesc ;/

Opublikowano

A ja własnie przy okazji usuwania nadmiernego kopcenia poznałem gościa z B6 1.9 TDI 170KM na Rogalowym sofcie i zaprosiłem Go na najbliższą środę :> Postara się być

Opublikowano

Fajno, a co było z tym kopceniem?

Opublikowano

EGR przepuszczał i miałem dziurkę w rurze od IC. Zawór przeczyszczony a dziura zatkana blachowkrętem i po kłopocie ;]

Mam za to zagwozdkę z akumulatorem. Czas już go wymienić, a z oznaczeń z bagażnika wynika, że mam360 A 80AH (kod jom) i wierzyć mi się nie chce w taki mały aku.. Jakie macie w swoich 1.9 tdi? Chyba prędzej powinien być 560 A 80AH

Opublikowano

Chłopaki potrzebuje samego tego plastiku gdzie wkłada się żarówke postojową z przodu ;( bo niestety ułamane mam i żarówka mi nie trzyma sie. Byłem w golfie na ul. szajnochy ale gadali ze niema tego oddzielnie tylko z lampa :kox: czy ma może jakieś namiary gdzie to dostać albo może załatwi mi to???????? Z góry dzieki :hi:

Opublikowano

Ja dzisiaj pojechałem do mechanika: wahacze i osłony przegubów do wymiany, jeszcze nie wiadomo jak same przeguby. I tak oto przedświąteczne wydatki znowu rosną ;P

Opublikowano

Czyli autu robisz prezenty ;) Po nowym roku moje też chyba coś dostanie :gwizdanie:

Opublikowano

Pochwal się ;)

Opublikowano

Planami, a tych mam kilka, nie ma co się chwalić ;) Będzie na stanie to się pochwalę :naughty:

Opublikowano

Planami, a tych mam kilka, nie ma co się chwalić ;) Będzie na stanie to się pochwalę :naughty:

no Reniu mamy nadzieje ze pojawisz sie na chyba ostatnim spocie w tym roku? pozdrowionka!

Opublikowano

Tak, taki mam plan :good:

Opublikowano

tomek chodzi o ta oprawke do postojowki czy to czego??[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 14:11_________________________________________________no to panowie pierszy snieg zaluje ze niemam quattro ale i tak bylo pysznie tak na kacu pojezdzic :gwizdanie:

Opublikowano

no ja z garażu wystawiłem samochód bo rano nie wyjechałbym... :/ już teraz miałem problemy.

Opublikowano

No potrzebują to oprawke gdzie wchodzi postojówka :confused4: Masz cos na oku?????/ :mysli:

Opublikowano

u konara moze dostaniesz;d sam szukam jak bys dostal wez odrazu dlamnie ze 2 na zapas albo jak ja dostane to wezme dla ciebie

Opublikowano
:bry: moze do srody bedzie jeszcze lezal snieg :) to jakis filmik by sie nakrecilo :naughty:
Opublikowano

Śniegu nie będzie bo wszystko już spływa :disgust:

Opublikowano

a pro po pudziana :decayed:

bcc0cec2049ba7b3med.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.