Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj na silowni tez obstawialismy jak predko zakonczy sie walka- ja stawialem ze rekord "goloty" moze byc pobity :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

EGR przepuszczał i miałem dziurkę w rurze od IC. Zawór przeczyszczony a dziura zatkana blachowkrętem i po kłopocie ;]

Mam za to zagwozdkę z akumulatorem. Czas już go wymienić, a z oznaczeń z bagażnika wynika, że mam360 A 80AH (kod jom) i wierzyć mi się nie chce w taki mały aku.. Jakie macie w swoich 1.9 tdi? Chyba prędzej powinien być 560 A 80AH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki potrzebuje samego tego plastiku gdzie wkłada się żarówke postojową z przodu ;( bo niestety ułamane mam i żarówka mi nie trzyma sie. Byłem w golfie na ul. szajnochy ale gadali ze niema tego oddzielnie tylko z lampa :kox: czy ma może jakieś namiary gdzie to dostać albo może załatwi mi to???????? Z góry dzieki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze by takie cos podeszlo? http://moto.allegro.pl/item834377623_oprawka_zarowki_mig_audi_a8_a3_a4_skoda_octavia.html

wyciagnij kierunek i porownaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj pojechałem do mechanika: wahacze i osłony przegubów do wymiany, jeszcze nie wiadomo jak same przeguby. I tak oto przedświąteczne wydatki znowu rosną ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli autu robisz prezenty ;) Po nowym roku moje też chyba coś dostanie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planami, a tych mam kilka, nie ma co się chwalić ;) Będzie na stanie to się pochwalę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planami, a tych mam kilka, nie ma co się chwalić ;) Będzie na stanie to się pochwalę :naughty:

no Reniu mamy nadzieje ze pojawisz sie na chyba ostatnim spocie w tym roku? pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek chodzi o ta oprawke do postojowki czy to czego??[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 14:11_________________________________________________no to panowie pierszy snieg zaluje ze niemam quattro ale i tak bylo pysznie tak na kacu pojezdzic :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja z garażu wystawiłem samochód bo rano nie wyjechałbym... :/ już teraz miałem problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...