Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

no, mam nadzieje że wiara zadowolona z zimowego,przedświątecznego spotu toruńskiego u majkiego :naughty: pozdrowionka dla wszystkich i czekamy na fotki i filmy :cool1::a4fan: zimową porą :quattro: górą :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wiec tak Policjanty zobaczyli rejestracji CB no i oczywiscie nowek juz znany w toruniu i na swieta podarowali prezent w wys 50zl;p(wiecej nie chcieli dac chcialem utargowac na 550 ale nie chcieli) :naughty: rok temu za brak brawka 500;p ten sam dzien tylko 3 godz roznicy.i PANOWIE SKLADKA!! HEHE

pS PANIE N... NAJWIECEJ PAN DRIFTOWAL :no:

Ps mARCIN TORUN :

p; dokumety prosze...

M; po co

p:bo jezdzil pan na recznym

M;nie uzywalem recznego

p to nozny

M tez nie

P to niewiem ale jezdzil pan :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z filmem również zadziałamy :naughty: Najważniejsze, że wszyscy wrócili cali i zdrowi :good:

Tymczasem kilka fotek ode mnie:

spot2009122101.jpg

spot2009122102.jpg

spot2009122103.jpg

spot2009122104.jpg

spot2009122105.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

A TY NOWEK Z CZEGO TAK SIE SMIEJESZ MAM NADZIEJE ZE NIE Z TEGO ŻÓŁTEGO AUTA? LEPIEJ WKLEJ FOTKE MANDATU :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jeszcze krotki filmik nagrany z "wyjazdowego przedstawienia", ale musze wprowadzic mala cenzure, reniu jak ogarniesz temat to daj znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinniśmy mieć jakieś wspólne konto na YT gdzie pakowali byśmy filmy ze spotów. :mysli:

Film ze środka mam :> Za jakieś 2h będzie przetworzony przez vimeo.[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 10:51_________________________________________________No to proszę :hi:

http://www.vimeo.com/8329084

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z tego co wiem to za driftowanie sobie na parkingu psiarnia niemoże dać mandatu żadnego bo Teren parkingu przy hipermarkecie jest własnością prywatną. Policja nie ma prawa zabronić kierowcom takich manewrów, może jedynie upomnieć, by swoim zachowaniem nie stanowili zagrożenia dla innych uczestników ruchu. Za tego typu zachowanie na drodze grodzi mandat 500 złotych. Ochrona marketu może poprosić takiego kierowcę o opuszczenie parkingu.

http://infofordon.pl/wiadomosci/wydarzenia/1560-parking-manewrowy.html :hi: szkoda że się nie mogłem pojawic :wallbash: z chęcią bym pobawił sie z wami a pasiarnia mogła by cmoknąć mnie :polew: :polew: :polew::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...