Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szczegóły zostawiam osobie, która najbardziej ich odczuła ;] Mi kazali jechać dalej ;]

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

okok czekam na relacje :tongue4:

Opublikowano

jak bedzie film to bedzie pocisk :naughty:

Opublikowano

no, mam nadzieje że wiara zadowolona z zimowego,przedświątecznego spotu toruńskiego u majkiego :naughty: pozdrowionka dla wszystkich i czekamy na fotki i filmy :cool1::a4fan: zimową porą :quattro: górą :good:

Opublikowano

Hmm wiec tak Policjanty zobaczyli rejestracji CB no i oczywiscie nowek juz znany w toruniu i na swieta podarowali prezent w wys 50zl;p(wiecej nie chcieli dac chcialem utargowac na 550 ale nie chcieli) :naughty: rok temu za brak brawka 500;p ten sam dzien tylko 3 godz roznicy.i PANOWIE SKLADKA!! HEHE

pS PANIE N... NAJWIECEJ PAN DRIFTOWAL :no:

Ps mARCIN TORUN :

p; dokumety prosze...

M; po co

p:bo jezdzil pan na recznym

M;nie uzywalem recznego

p to nozny

M tez nie

P to niewiem ale jezdzil pan :polew:

Opublikowano

:thumbup:

Opublikowano

Z filmem również zadziałamy :naughty: Najważniejsze, że wszyscy wrócili cali i zdrowi :good:

Tymczasem kilka fotek ode mnie:

spot2009122101.jpg

spot2009122102.jpg

spot2009122103.jpg

spot2009122104.jpg

spot2009122105.jpg

Opublikowano

NASTĘPNYM RAZEM WAM POKAŻĘ JAK PO ŚNIEGU SIĘ JEŻDZI :tongue4:

3e838f5d671f2079med.jpg

Opublikowano

No niezle niezle dajecie rade panowie :gwizdanie:

Opublikowano

:polew:

A TY NOWEK Z CZEGO TAK SIE SMIEJESZ MAM NADZIEJE ZE NIE Z TEGO ŻÓŁTEGO AUTA? LEPIEJ WKLEJ FOTKE MANDATU :polew::tongue4:

Opublikowano

ja mam jeszcze krotki filmik nagrany z "wyjazdowego przedstawienia", ale musze wprowadzic mala cenzure, reniu jak ogarniesz temat to daj znac

Opublikowano

z tej zoltej wlasnie bo ona bokiem nie poleci tylko pod gore podjedzie oj wstawie uwierz tylko w poludnie jak wstane :notworthy:

Opublikowano

dalismy rade :a4fan:

Opublikowano

:)

widze ze spocik sie udał :))

a może ktoś jest zainteresowany przeróbką?... cos podobnego do tego co wrzucił Majki ale w akcji :evil:

Opublikowano
:)
Opublikowano

spocik udany :>

:a4fan: rafi, marcintoruń, nowek, majki, dropson, reniu :good:

czekamy na filmik :) z kółeczkami na śniegu :)

Opublikowano

Powinniśmy mieć jakieś wspólne konto na YT gdzie pakowali byśmy filmy ze spotów. :mysli:

Film ze środka mam :> Za jakieś 2h będzie przetworzony przez vimeo.[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 10:51_________________________________________________No to proszę :hi:

http://www.vimeo.com/8329084

Opublikowano

Chłopaki z tego co wiem to za driftowanie sobie na parkingu psiarnia niemoże dać mandatu żadnego bo Teren parkingu przy hipermarkecie jest własnością prywatną. Policja nie ma prawa zabronić kierowcom takich manewrów, może jedynie upomnieć, by swoim zachowaniem nie stanowili zagrożenia dla innych uczestników ruchu. Za tego typu zachowanie na drodze grodzi mandat 500 złotych. Ochrona marketu może poprosić takiego kierowcę o opuszczenie parkingu.

http://infofordon.pl/wiadomosci/wydarzenia/1560-parking-manewrowy.html :hi: szkoda że się nie mogłem pojawic :wallbash: z chęcią bym pobawił sie z wami a pasiarnia mogła by cmoknąć mnie :polew: :polew: :polew::a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.