Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no własnie :tongue4: Reniu co sądzisz o tym

:gwizdanie:??
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pełen przelot może być męczący w czasie codziennego użytkowania. Poza tym na filmie do ilu go wkręcił? 2k-2.5k? Tylko świst turbawki słyszałem :mysli:

Tu do 3k z wyprutym katem i z ostatnim tłumikiem:

Tu masz na przelocie przy starcie z ogniem:

Moim zdaniem klekot nigdy nie będzie chodził jak rajdówka ;)

Opublikowano
Co powiesz o tym??Nie chodzi mi tu o rajdówke a wyłączne o ssssssffffff i gwizd łopatek GT1749VA :gwizdanie: :polew:
Opublikowano

A ja znów oddałem autko do mechaniora i nie wiem kiedy odbiore...

Opublikowano

A co znowu jest z nim nie tak?A moze Ty tam ostro modzisz swoja rdzawą strzałe?

Opublikowano

na 90% łożysko sprzęgiełka alternatora, ale pewne to będzie dopiero wieczorem, jak zdejmą pasek i wszystko sprawdzą

Opublikowano

Nie rdzawa tylko Laser-Rot strzała :polew:

Co powiesz o tym??Nie chodzi mi tu o rajdówke a wyłączne o ssssssffffff i gwizd łopatek GT1749VA :gwizdanie: :polew:

To już bardziej podobał mi się świst w pierwszych filmikach bo tu raczej słuszę szum :wink4:
Opublikowano

Może gdy będzie ktoś chętny od nas z regionu na te długopisy , to pozbiera sie zamówienie i jeden zamówi , a gdy przyjdzie paczka to rozda sie na spocie ? Wyjdzie to wg mnie wygodniej i co za tym idzie taniej (za przesyłkę) :gwizdanie:

Opublikowano

trzeba by o tym pomyslec :)

Opublikowano

bo ja jestem chętny na długopisy :P

Opublikowano

no mi wpadł w oko ten ładny zestaw z breloczkiem ... no i kilka długopisów wziąłbym na sztuki :naughty:

Opublikowano

jest ktos wstanie przywiesc laptopka na jutro??? z czytnikiem kard pam albo i bez??

Opublikowano

No i wszystko jasne, padło mi wisko w wiatraku. Jak pech to pech

Opublikowano

Więc to TO Ci rzęziło ostatnio :mysli:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Więc to TO Ci rzęziło ostatnio :mysli:

Dokładnie to. Ori 500 zł ;] Kupuje zamiennik jednak hehe

Opublikowano

Przyznać sie, który zamówił mróz? :przebiegly: Znowu auta nie mogę umyć :disgust:

Opublikowano

e tam na co myć auto ... w końcu bród sam odpadnie od tych mrozów :polew:

Opublikowano

I jak pany kto sie pisze na dzisiejszego spota :naughty:??[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 11:28_________________________________________________A odnosnie wisco to u siebie tez przy rozrządzie zmieniałem...Małe łozysko a koszt dośc spory chyba ok 160 zł w Tranzax na W.Polskiego...[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 11:29_________________________________________________Podjedz tam Bartas bo ja za te pieniądze kupiłem oryginał kompletnie nie różniący sie niczym od tego które było Ori...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.