Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

ooo nawet moja Asia sie na fotke zalapala :>

nie, to moja :polew:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 22:10_________________________________________________

w piz*u z ta popielniczka jesli chcecie to robic oddac do aso juz wiem jak to dziala ale wszytko polamane ;/ jak co to do kolejki sie ustawiac pierszy tomek forodon z postojowkami :cool1:

niecierpliwy jesteś żałuje że nie zabrałem jej ze sobą, jutro byś miał zrobione bez łamania :tongue4: ale cóż u siebie to samo mnie czeka bo nie świeci :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

ee sie przejmujecie, ja dopiero dzisiaj zauwazylam, że moja tez nie świeci. Nie używajcie popielniczek to nie bedzie Wam to przeszkadzalo palacze :decayed:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 22:18_________________________________________________

ooo nawet moja Asia sie na fotke zalapala :>

nie, to moja :polew:[br]

Na fotce widać jak chłopaki moja niezrobiona maske ogladaja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petara ja mówię o najliczniejszym spocie, na którym ja byłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko

troche mnie nie bylo a tu z 15 stron nabazgrolone :gwizdanie:

sorry ze sie nie odzywałem ale urlopowałem sie w górach... dopiero przyjechalismy

Reniu.. chyba dzwoniles do mnie bo dostalem sms ale nie mialem Ciebie w nieodebranych... teraz juz wiem czemu dzwoniles... ale niestety i tak bym nie dal rady...

powrot ogolnie spoko... nie tak jak opisuja w wiadomościach... drogi czarne i zero korków.. a zrobilismy 520km. niestety nie moją strzałą bo za duze siano na paliwo...

za to w tamta strone za łodzia niezły snieg... predkosc max 70km/h

no i nieco spoźnione... wszystkiego najlepszego w nowym roku .. zeby paliwa potaniały :naughty:

Daras, jak chodzi o paliwo to mam coś dla ciebie, na pewno mało pali no nie brzydki jest :tongue4:

185caca10d822d34.jpg[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 22:55_________________________________________________tylko pamiętajcie klubowicze żeby tuning robić z głową :polew:

a85c4009cec53b5e.jpg [br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 23:03_________________________________________________no i pamiętajcie żeby błędów nie robić i gramatyki pilnować bo też już tacy byli :polew:

pozdrowionka i do zobaczenia na spotach :good:

6db56cd9ae54a67dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawienie się na spocie wyczerpała obecnych a tym, których nie było, wstyd się odezwać :naughty:

:bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z informacjami znalezionymi w necie ten Malar ma silnik Corrado G 60 ponad 300 ps przy 580 kg masy, 0-200km/h w 8.5s :blink:

http://www.simon.cstnet.pl/z1krzys.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chora w domu siedze ;( także w środe na spocie napewno sie nie widzimy. Przynajmniej do pracy nie musiałam iść :> a wczoraj w Auchan kupiłam te takie srebrne nakładki progowe za 50gr/szt. heheh. Naszczęście bezżadnych zbednych napisów typu tuning, racing itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie na tym forum panuje opinia, że do Audi wszystkomusi być oryginalne, a chromom na metry, doklejanym znaczkom, brewkom, diodom w zderzaku i podobnym wynalazkom mówi się NIE! :thumbdown:

Ważne jednak, że Tobie się to podoba :good:

[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 11:33_________________________________________________Ciekawa stronka:

http://zima.zdw-bydgoszcz.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko. Ja tez nie jestem za kupowaniem tony tego typu hmm "gadżetów". Wiochy nie będzie. Jak je założe to sami ocenicie czy sie nadaja czy nie :naughty:

Przy okazji rozmowy o wynalazkach: strzele fotke Peugeota mojego sasiada, który KIEDYś

był fajny. Koleś załozyl chyba wszystkie dostepne chromy jakie znalazł, nawet na progi :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

siema.nie potrzebuje ktoś zmieniarki cd philips(8 x CD)?? oddam za free.nie wiem nawet czy działa bo nigdy nie miałem podłączonej.jedyne co musisz zrobić to sam ją sobie wymontować z mojego autka.jak co to w środę będę na pewno,chyba że komuś się pali to jestem w domu cały czas...gg 10857141 lub 6620348.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie na tym forum panuje opinia, że do Audi wszystkomusi być oryginalne, a chromom na metry, doklejanym znaczkom, brewkom, diodom w zderzaku i podobnym wynalazkom mówi się NIE! thumbdown

Ja lubię oryginalne części, ale przyjaciele z Audi nie byli na tyle rozgarnięci aby założyć niebieskie podświetlanie blach z tyłu i oczywiście wykonanego z czystego srebra, (dodam: w hucie pod Inglstadt) napisu BINEK. Ciekaw jestem czy obniżyłeś furę na oryginalnych sprężynach audi, i czy masz oryginalny płyn do spryskiwania szyb również z logiem audi :P Pozdro ekipa A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy obniżyłeś furę na oryginalnych sprężynach audi, i czy masz oryginalny płyn do spryskiwania szyb również z logiem audi :P Pozdro ekipa A4

Dlaczego do mnie pijesz? :bicz:

Opisywalem tylko sytuację panującą na forum. Zobacz jak potraktowali kolegę grzechu-s4 za emblematy S4 na swojej furce.

Ważne jest, że właścicielowi auta podobają się graty które zakłada.

Następnym razem wczytaj się dokładniej w wypowiedź :foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...