Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

ja dziś po mieście jeździłem Mondeo bo A3 nie mogłem wyjechać z garażu i nie przekraczałem 40 km/h... oby jutro padało mniej albo najlepiej wcale..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

kurw* oni są normalnie popier******. a później będą gadali, że wypadki są bo ludzie nieostrożnie jeżdżą. masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widziałem w Bydgoszczy jak polewaczka polewała ul. Fordońską, bo za dużo soli było na drodze :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na zimówkach się orałem dziś jechać... a jak corsa, która jechała przede mną nie mogła ruszyć spod świateł to zacząłem podejrzewać, że miała letnie... nie mówiąc o panach z mercedesów klasy c (taxi) którzy ślizgali się jak głupi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest fun :D Najciekawsze, że cały cza sypie. I jeszcze ten wiatr. Dzisiaj jak poszedłem do garażu to na drzwiach się prawie metrowa zaspa usypała... Strach pomyśleć co będzie rano!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA dzisiaj jezdzilem caly dzien moja :a4fan: na letnich oponkach :kox: i powiem wam ze kozak :tongue4: jutro rano na Wsg na uczelnie mykam to bedzie wyczyn :kox: a na podworko do mnie niemoglem wjechac bo tak zasypane ze szok prawiem cale kola wpadły w zaspe :polew: Rano bedzie wyczyn wyjechać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z checia kupie oponke pirelli winter 190 bo ostatni jedna pocialem w drobny mak :kw :kwasny:asny: i teraz na zapasie auto mi sie troche slizga....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na letnich non top i nawet nie zamierzam na zimówki zmieniać :gwizdanie: wlaśnie zaraz wyjeżdżam, jadę rundkę po Toruniu zrobić :good: pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia majki... moze torun odsniezaja bo bydgoszcz ani c**ja o tym mysli... :angry: na szwederowie straz wyciaga ludzi ktorzy z parkingu nie moga wyjechac pod blokiem zasypalo ich rowno... Ja dzis tez bylem wyciagany....[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 10:51_________________________________________________to cos dzis robimy na wielka orkiestre czy nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jeszcze nie wiem ale stoję w takim miejscu ze raczej obędzie się bez wyciągania :gwizdanie: ale przez okno w domku patrzę i drogi są białe nie długo się przekonam :good: pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak rano było przed garażem

943687a92c548199med.jpg

próba dostania się do garażu, nie obyło się bez odśnieżania

7bcafd1c34366fc0med.jpg

a tak wyglądała droga do sklepu

2c60cd06f06f286fmed.jpg

a tak wyglądała część dalsza..

0e79d9a0690f036fmed.jpg

ogólnie masakra, samochód obniżony więc częściowo też odśnieżałem drogę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bez obnizania dzisiaj robilem za odsniezarke [br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 13:53_________________________________________________dobra spadam na sanki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

ja dzisiaj o 5.30 rano jechałem z fordonu do "kabla" i 3 razy w zaspie zaryłem,szybkie odkopanie i jakoś dojechałem.jeszcze rano deszcz padał :kwasny: i na szybach lód miałem.a opony mam letnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy by chciał mam dużo zgłoszeń :> pozdrawiam

po toruniu troszkę pojeździłem tragedii ni ma to ludzie bardziej panikują :gwizdanie:

moja zasada się sprawdza ,,jeździć to trza umieć" :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...