Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cyknijcie jakies foto to przy okazji zerknę jak było :confused4:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nowek co z tymi felami co do mnie pislaes ??

Opublikowano

Raczej będę

Opublikowano

Cyknijcie jakies foto to przy okazji zerknę jak było :confused4:

no cyknijcie, starszyzna w mojej i Renia osobie niestety nie zaszczyci was swoja obecnością więc fotki poogladamy :gwizdanie: pozdrowionka! szkoda że nie można spotu online zrobić :naughty:

Opublikowano

no juz po spocie :hi:

Opublikowano

Jak zwykle spoko ;) Zdjęć niestety nie będzie, bo wyłączyli światło i komórki nie domagały ;P

Opublikowano

Genialne ;)

Opublikowano

no a ja podjechalem troche po 20 i juz nikogo nie bylo... stala honda i ople :confused4:

ostatnio mam straszny zapierdal w robocie i wlasnie z niej wracalem... to mowie podjade

ogolnie to ślizgawica maxxxx.... az sie wkurwilem i musialem asr wylaczyc na chwile zeby sie zagotowało pod kołami....

Opublikowano

Hondziarze jak zwykle zjechali się wokół nas ;) Musiałeś się spóźnić dosłownie chwilę, bo ja wyjeżdżałem chwilę po 20, a Rafi i Dropsone jeszcze lampy sprawdzali ;P

Opublikowano

co tam panowie na spocie :mysli:

newmam że się spóźnił to już wiemy

kto był? szkoda że fotek nie ogarnęliście :no:

zawsze trzeba interweniować, ja nie wiem, Rafi, Dropson był i bez fotek :gwizdanie:

pozdrowionka :cool1:

Opublikowano

skromne ujęcie z wczoraj

140c220dd7e841d1med.jpg

Opublikowano

:bry:

Słuchajcie, co byście powiedzieli na przełożenie terminu spotów na niedzielę wieczór?

Opublikowano

jestem za :good:

Opublikowano

:bry:

Słuchajcie, co byście powiedzieli na przełożenie terminu spotów na niedzielę wieczór?

jest to do rozważenia :mysli: skąd taki pomysł?

Opublikowano

:hi:

mi bardziej by to pasowało ... ostatnio spoty niedzielne obfitowały w dużą frekwencje :good:

_________________________________________________________________________________

Z tego co reniu mówił to w srody zajmuje sie dzieckiem , bo żona w pracy

Opublikowano

Majki... Ano stąd, że moja żona w poniedziałki i środy ma zajęcia do godziny 20, co automatycznie eliminuje mnie z możliwości uczestniczenia w środowych spotach :(

Opublikowano

Majki... Ano stąd, że moja żona w poniedziałki i środy ma zajęcia do godziny 20, co automatycznie eliminuje mnie z możliwości uczestniczenia w środowych spotach :(

myślę że nie powinno być problemu, po to tu jesteśmy i nie raz na forum różne sprawy się ustalało :good: ogólnie jestem za...

Opublikowano

petara sto lat !!!!!!!!!!!!!

:drunk:

Opublikowano

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN DLA NASZEGO KOLEGI O PSEUDONIMIE PETARA, SKŁADA ZARZĄD REGIONALNY KLUBU AUDI A4 POLSKA

POZDRAWIAM :good:

:kwiatek::drunk::thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.