Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to do wiosny poczekam bo nie mam garażu ani nikogo z garażem ;(

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lampki właśnie doszły ;) I jedne i drugie. Teraz cała reszta. wtyczki w drodze. Reniu, gdfzie kupiles piny i silniczki? I Jakie silniczki, szukam od Punto II, fabii, Golfa IV i widzę kilka różnych rodzajów ;/

Takie? http://moto.allegro.pl/item895677262_seat_toledo_ii_leon_golf_4_silniczek_regulacji.html czy takie http://moto.allegro.pl/item884211302_vw_passat_b5_fabia_bora_golf_4_silniczek_regulacji.html może jeszcze inne?

Opublikowano

Silniczki od Punto II na allegro, piny i wtyczki w ASO.

Opublikowano

Wizualnie wyglądają jak powinnny.

Nie przerażaj się ;) Możesz rzeźbić z kostek audio + kabelki, do tego wtyczki ze Sprintera ;)

Opublikowano

no cena droga ... ale mysle ze "warta skóra wyprawki"

Opublikowano

No dobra, jeszcze tylko żarówki i będzie kox :D

Opublikowano

No panocki... głosować w domu, w pracy, u kolegów i koleżanek :naughty:

Opublikowano

ten konkurs to zUo :kox:

Opublikowano

Klub Uno nieźle daje :kox: pewnie już na odcince :polew:

Opublikowano

siemanko :notworthy: co z tym opiciem nowych klubowiczów??pamietam że kiedyś taki wątek był :naughty: no chyba że to starszyzna będzie świerzaków opijać :gwizdanie:

Opublikowano

ja głos oddałem ;) a czy Wy wczoraj też mieliście problem otwarcia forum? cały dzień strona nie chciała mi się wczytać :/

Opublikowano

tez nie mogłem wejść.dostalo się modemowi..... :gwizdanie:

Opublikowano

Tak, wczoraj nie działało.

Mały komunikat:

Niestety z pewnych względów technicznych do początku lutego może być problem z działaniem forum także bądźcie wyrozumiali, bo trwają pewne prace, które niestety powodują taki stan rzeczy.

Opublikowano

dobrze wiedzieć, dzięki Reniu :good:

Opublikowano

bedziesz musial robic cala instalacje pod lampy do jazdy dziennej od nowa...

Dropsone, czemu? właśnie oglądam instrukcje montażu i chyba ogarnę :P Ale chyba wiesz coś czega ja nie wiem? Coś w tym nie tak?
Opublikowano

Chyba chodzi o to że mając lampy Boscha z halogenami można pod to podpiąć lampy do jazdy dziennej, mając Valeo (bez halogenów) trzeba zrobić instalację do dziennych od podstaw.

Opublikowano

Przejrzałem dokładnie instrukcję montażu, spróbujemy ;P

Jutro odbieram w ASO wtyczki i piny. Silniczki w drodze. Żarówki... Reniu masz komplet BlueVision? mijania, drogowe, postojowe? Bo to też spory wydatek widzę... Chyba na razie zdecyduje się na zwykłe H7

Opublikowano

manny widze ze Cie ostro wzielo... b. dobrze.. trzeba sie czasem fura zajac

glos na nasze forum oddany

co do "świeżakow" to moze jakis chrzest heheh :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.