Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja wstępnie mogę się jutro pod tesco pokazać ;)

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powiedz lepiej jak tam lamkpki :naughty:

Opublikowano

eeee yyyy jutro??

mialy byc w niedziele... jutro to ja nie moge :confused4:

Opublikowano

lampki jeszcze nie zrobione ;) Dzisiaj koncze, nie mialem kamienia, żeby wyszlifować blachę, nie mogłem ich dokładnie spasować, zobaczymy dzisiaj po wyszlifowaniu porządznym...

Opublikowano

jak jutro będzie padało to nie ma opcji żebym wyjechał z garażu :P wczoraj i dzisiaj jeździłem w końcu od 3 tygodni moim samochodem :decayed: ale dziś u mnie na ulicy jest tak ślisko, że ledwo wyhamowałem bo bym w zaspę się wpieprzył i do garażu miałem problem żeby wjechać :D [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 14:57_________________________________________________może brakuje Wam śniegu?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=897049350

Opublikowano

dobre z tym śniegiem :polew:

a nowek ozczywiście zapomniał że w niedziele spoty :mysli:

newman nie przejmuj się, młody to zakręcony :tongue4:

pozdrowionka :audi::a4fan:

Opublikowano

Ja jestem w szoku. Dzisiaj jak chcialam dorobic lakier do Asi to powiedzieli mi, ze chca 110zl/100ml :wallbash: bo to lakier perłowy...dla porownania powiem tylko, ze za metalik biora 25zl. :disgust:

Opublikowano

co powiecie na kulig :

a może tak:

albo wersja bez sanek :)

:polew:

Opublikowano

Jak patrzylem na zdjecia to wydaje mi sie ze tak bedzie pasowac

Opublikowano

Kukoc zapytaj w technicznym, ale wydaje mi sie, ze powinno byc OK

Opublikowano

dzieki za pomoc ... bylem w pracy i aukcja sie skonczyla :) dzwonie do goscia i mowi "nie ma takiego numeru" :evil:

Opublikowano

A ja wlsnie jade odebrac moje audi :hi::rolleyes::cool1: :gwizdanie: :naughty: :> :> :)

Opublikowano

dopiero?

Skończyłem rezanie lampek :D Jeszcze będą poprawki i rano do regulacji, ale już widać efekty ;)

Opublikowano

Mamy lakiernika :>

No no ale wiesz ode mnie ten znajomy wezmie za polakierowanie maski i zderzaka 400zł, takze watpie zeby komus chcialo sie za mniej to robic, nie ma jak to dobre kontakty :naughty: a przy okazji o kim mowisz Nowek?? Na szczescie udalo mi sie znalezc lakier w cenie 85zl/100ml kolo ZUS-u w fordonie... bo na Błoniu to mnie dzisiaj zabili tą ceną...

Opublikowano

No i mam swoja niunie :>

wymiana:

Głowica

Uszczelka pod glowice

Świece żarowe Beru

Czyszczenie turbiny

Zostało

Olej-Do wiosny mysle ze moze jeszcze byc stary

Filtr oleju i paliwa j.w

Wachacze dolny gorny prawe...

I mały mod wkrotce :naughty:

Opublikowano

Ładnie niunia zaleczona :good:

Jaki modzik planujesz? Świecący? :naughty:

Opublikowano

Shit, wczoraj lampy były ładnie spasowane, ale widać, że pracują i dzisiaj jest już lekkie przesunięcie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.