Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowek tylko pamiętaj żeby mi przywieźć tą parę spodni której nie wziąłeś, a Ty Felipe się decydujesz?

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a w niedziele bedziesz na spocie mial spodnie????

Opublikowano

jutro prawdopodobnie do mnie wrócą, bo znajoma je wzięła żeby poszukać czegoś dla męża i wezmę je

Opublikowano

A co z ekipą z toronto ?

Tylko D3b4 potwierdził swojej obecnośći ?

Opublikowano

Kieras nie boj nie boj :gwizdanie: BEDA :evil: nigdy nie zawiedli :hi:

Opublikowano

A co z ekipą z toronto ?

Tylko D3b4 potwierdził swojej obecnośći ?

ja jeszcze dokladnie nie wiem :confused4: ale postaram sie byc :cool1:
Opublikowano

No ja praktycznie mam cały komplet Meguiar's ale nie mam tego gówna do szyb i chciałem sie spytac czy ktos tego moze nie ma...

Czyżbyś mówił o tym? :gwizdanie: :naughty::kox:

Meguiars Glass Cleaner + UQD

Opublikowano

No ja praktycznie mam cały komplet Meguiar's ale nie mam tego gówna do szyb i chciałem sie spytac czy ktos tego moze nie ma...

Czyżbyś mówił o tym? :gwizdanie: :naughty::kox:

Meguiars Glass Cleaner + UQD

kierwa dobre :kox: :kox:

marcintorun niezle dzis gniotles na lubickiej kolo komfortu o 13 :decayed:

Opublikowano

No i mam pierwszy mandat :wallbash:

Nie macie Panowie przypadkiem jakiegos dobrego znajomego w straży miejskiej?

Opublikowano

No i mam pierwszy mandat :wallbash:

Nie macie Panowie przypadkiem jakiegos dobrego znajomego w straży miejskiej?

olej mandat, nie plac. no chyba, ze komornik wjedzie to dopiero :decayed:
Opublikowano

troche boli mnie te 10 pkt karnych, tymbardziej, ze ostatnio "przelecialam" kolo fotoradaru przy cegielni, bo calkiem zamulilam, ze on tam jest...

Opublikowano

troche boli mnie te 10 pkt karnych, tymbardziej, ze ostatnio "przelecialam" kolo fotoradaru przy cegielni, bo calkiem zamulilam, ze on tam jest...

uuu... to za co te 10pkt?
Opublikowano

kolo sklejki sie ustawili, tam jest podobno 50 dozwolone, a ja mialam 110. No i mam najdrozsza fotke w zyciu :confused4:

Opublikowano

kolo sklejki sie ustawili, tam jest podobno 50 dozwolone, a ja mialam 110. No i mam najdrozsza fotke w zyciu :confused4:

no to nie za ciekawie... :thumbdown:
Opublikowano

Czerwona Skoda Fabia poliftowa ... ? :thumbdown:

ten szajs juz nawet stawiają miedzy śmietnikami :disgust:

Numery tego gówna to CB 3344E jak dobrze pamietam, wiec lepiej tam uważajcie ...

Opublikowano

To zdaje się auto czarnej zarazy, tak to ich nie ma gdy coś się dzieje a jak staniesz na zakazie na pół minuty, wracasz a tam cyk! blokada. Nie mam o nich dobrego zdania :thumbdown:

Tak w ogóle :bry: Trzasne sobie kawkę :kawa: pokręcę się po domu i śmigam do garażu dalej się bawić :>

Opublikowano

a co dzis rezasz ? :naughty:

Opublikowano

Wisienkę na torcie :kox: pochwalę się jak będzie skończone :>

Opublikowano

elegancko ci to wyszlo :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.