Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeba się orientować jedrekx... współczuję bo nieraz wymarzone kratki przeszły mi bokiem :wallbash:

grzechu4don... spożywam w domu więc podobny orazek nie grozi :polew:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ahh nie ma to jak piatkowy (weekendowy) browarek :decayed:

Jędrzej szkoda kurcze , juz sie nastawilem ze cos porezamy sobie niedlugo a tu lipton :wallbash:

Opublikowano

Blondi.. gdzie prostowalas i ile Cie to wyniosło?

Prostowal mi je jakis kolega mojego chlopaka, nie wiem nawet kto;) i w sumie nie wiem nawet czy za dobra kase to zrobil (110zl/4 sztuki) jedna to normalnie masakra byla:/ Tylko, ze trzymal je od listopada do az do wczoraj :blink:, chociaz mi to odpowiadalo, bo przynajmniej z piwnicy mi nie zginely. No ale podejrzewam, ze teraz zebral by sie z tym stanowczo predzej. Wrazie co to moge spytac za ile by Ci wyprostowal.

Opublikowano

ja na Bydgoskiej prostowałem za 50 zł jedną sztukę...

Opublikowano

No jak tam panowie z Niedzielnym spotem ?? Pogoda zapowiada się całkiem całkiem :good: Także gdzie robimy ??? Bydgoszcz czy Toruń ??? Może jakaś liste chętnych wypadało by zorganizowć :gwizdanie: :a4fan:

Opublikowano

ma podobno padać w ten weekend..

Opublikowano

No jak tam panowie z Niedzielnym spotem ?? Pogoda zapowiada się całkiem całkiem :good: Także gdzie robimy ??? Bydgoszcz czy Toruń ??? Może jakaś liste chętnych wypadało by zorganizowć :gwizdanie: :a4fan:

a będą koleżanki?? :naughty:
Opublikowano

orientayjna lista chętnych

Spot Toruń lub Bydgoszcz 28.03.2010

1.Grzechu4don (75,48% :tongue4:)

2.

Opublikowano

Dropson albo Rafi byscie mi zVAG`owali radyjko koncert wg instruckcji ktora jest tu:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_podlaczenie_can_z_zegarow_do_radia-t22520.0.html

jak ci sie nie spieszy to moge to zrobic ale dopiero pod koniec kwietnia..... a lot of work :kwasny: pogadaj z rafim to moze Ci to szybciej ogarnie

Opublikowano

cyt...

spot proponuje teraz w toruniu, to będzie przecież dopiero tydzień przed swiętami i tydzień po świetach wtedy w bydzi

myślę ze to sprawiedliwe i docenicie zaangażowanie starego prezesa Majkiego który nie raz, sam do was do bydzi przyjeżdza :gwizdanie:

pozdrawiam wszystkich good

pisze sie ktos???

Opublikowano

LISTA CHĘTNYCH

Spot TORUŃ 28.03.2010tuning-zlot-laski.jpg

1.Grzechu4don (75,48%-jak załatwie opieke do przeziębionego dziecka to 100%)

2.

Opublikowano

Ja niestety odpadam w tym tygodniu.

Opublikowano

ja jak co to solo się wybiore(j.w. najpierw opieke musze załatwić)...tylko dajcie znać koledzy z Toronto czy ktoś będzie i gdzie :decayed:

Opublikowano

LISTA CHĘTNYCH

Spot TORUŃ 28.03.2010tuning-zlot-laski.jpg

1.Grzechu4don (75,48%-jak załatwie opieke do przeziębionego dziecka to 100%)

2.

grzechu skad wiedziałeś że planuje takie atrakcje :naughty:

Opublikowano

ma sie tego nosa :polew:

Opublikowano

LISTA CHĘTNYCH

Spot TORUŃ 28.03.2010tuning-zlot-laski.jpg

1.Grzechu4don (75,48%-jak załatwie opieke do przeziębionego dziecka to 100%)

2. Tomek4don (jeżeli będzie tak jak na zdjeciu :tongue4: to jak najbardziej :hi:)

3.....

Opublikowano

poprosze o kontakt do Rafiego :>

Opublikowano

na PW masz nr Rafiego Artur[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 20:47_________________________________________________nie ma to jak nocka w weekend ;( nie chce ale musze...miłego weekendu :drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.