Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

to wezme kabelek i kompa na kolejny spot i sie zobaczy scanem czy cos wyrzuci :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

No i jak tam koledzy? Ja już po świątecznych wycieczkach mogę się wreszcie zrelaksować :beach:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moje auto wkrótce na sprzedaż, przyjmuje zapisy kolejkowe... It's not for long B6

Kierownik jest fura do kupienia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na kompa to też się piszę bo mi coś wyskoczyło i jeżdżę sobie tak z piękną bijącą mi w oczy kontrolką :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Witam,

na kompa to też się piszę bo mi coś wyskoczyło i jeżdżę sobie tak z piękną bijącą mi w oczy kontrolką :wallbash:

wywal zegary,diode i po kłopocie :polew:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 22:19_________________________________________________

Panowie moje auto wkrótce na sprzedaż, przyjmuje zapisy kolejkowe... It's not for long B6

Kierownik jest fura do kupienia :gwizdanie:

Kieras nie chciał diesla i avanta z tego co pamiętam :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na kompa to też się piszę bo mi coś wyskoczyło i jeżdżę sobie tak z piękną bijącą mi w oczy kontrolką :wallbash:

wywal zegary,diode i po kłopocie :polew:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 22:19_________________________________________________

Panowie moje auto wkrótce na sprzedaż, przyjmuje zapisy kolejkowe... It's not for long B6

Kierownik jest fura do kupienia :gwizdanie:

Kieras nie chciał diesla i avanta z tego co pamiętam :cool1:

chcial czy nie jest pewna sztuka :gwizdanie:

a z tym kompem to spokojnie...ucze sie dopiero ....siucek a co masz za kontrolke to obczaje temet na forum i sie zrobi i bedzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Witam,

na kompa to też się piszę bo mi coś wyskoczyło i jeżdżę sobie tak z piękną bijącą mi w oczy kontrolką :wallbash:

wywal zegary,diode i po kłopocie :polew:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 22:19_________________________________________________

Panowie moje auto wkrótce na sprzedaż, przyjmuje zapisy kolejkowe... It's not for long B6

Kierownik jest fura do kupienia :gwizdanie:

Kieras nie chciał diesla i avanta z tego co pamiętam :cool1:

chcial czy nie jest pewna sztuka :gwizdanie:

a z tym kompem to spokojnie...ucze sie dopiero ....siucek a co masz za kontrolke to obczaje temet na forum i sie zrobi i bedzie :good:

na mojej niuni chcesz się uczyć :bicz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: nie scana potrafie juz zrobic wiec spoko :gwizdanie:

ale siucek ma jakis tam blad...to dobrze byloby jakby powiedzial jaki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczył mi błąd silnika, wcześniej też mi wykoczył ale to było jak jeszcze miałem problem z przewodem do turbiny, przewód wymieniłem i znowu błąd się pojawił. Ten ostatni błąd jak odczytałem bo pokazywał że do turbiny nie doszło odpowiednie ciśnienie czy coś takiego. Trzeba to sprawdzić chłopaki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh te nieszczelności w uturbionych niuniach :wallbash:

Co prawda teraz na wyjeździe nie miałem przeładowywania turbiny, nie wpadał tryb awaryjny także chyba autku się odwidziało :naughty:

Tak czy inaczej pojedziemy do lekarza i zrobimy co zaplanowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na spota kompa i kabelek zabiore to sie zobaczy a w miedzy czasie poczytam na forum co to moze byc i czy wystarczy usunac sam blad i bedzie ok czy jak :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykasowanie błędu a usunięcie usterki to dwie odrębne sprawy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

od poniedziałku jestem posiadaczem A4 B5 1995r 1,6 z sekwencyjnym lpg 163tyś przebiegu klimatronik

w czwartek pękła mi szyba czołowa pech :(,do sprzęgła trzeba się przyzwyczaić wysoko bierze no i zbieżność muszę ustawić nie działa mi regulacja nawiewu góra,dół,kratki ale wszystko jej wybaczam

i chociaż jest to mój 8 samochód to poprzednie przy nim stają się jeżdzidłami

chociaż z astra ciężko było się rozstać po 3 latach

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Opel/Astra/27698

http://img534.imageshack.us/img534/8773/dsc3257i.jpg

http://img714.imageshack.us/img714/3042/dsc3258.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że to jakaś nieszczelność ale na lie jest ona szkodliwa dla samej turbiny?? muszę o nią dbać bo ostatnia wymiana przewodu kosztowała mnie 550 pln :wallbash: Nie mam w planach wydawać kolejnych środków na naprawy wolałbym na co inne :> muślicie że taka nieszczelność niesie za sobą jakieś konsekwencje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

od poniedziałku jestem posiadaczem A4 B5 1995r 1,6 z sekwencyjnym lpg 163tyś przebiegu klimatronik

http://img714.imageshack.us/img714/3042/dsc3258.jpg

Witamy na forum :hi:

Możliwe że to jakaś nieszczelność ale na lie jest ona szkodliwa dla samej turbiny?? muszę o nią dbać bo ostatnia wymiana przewodu kosztowała mnie 550 pln :wallbash: Nie mam w planach wydawać kolejnych środków na naprawy wolałbym na co inne :> muślicie że taka nieszczelność niesie za sobą jakieś konsekwencje??

W klekotach nieszczelność = czarne pierdy + mniej mocy :decayed: Auto nie wybuchnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Witam wszystkich

od poniedziałku jestem posiadaczem A4 B5 1995r 1,6 z sekwencyjnym lpg 163tyś przebiegu klimatronik

w czwartek pękła mi szyba czołowa pech :(,do sprzęgła trzeba się przyzwyczaić wysoko bierze no i zbieżność muszę ustawić nie działa mi regulacja nawiewu góra,dół,kratki ale wszystko jej wybaczam

i chociaż jest to mój 8 samochód to poprzednie przy nim stają się jeżdzidłami

chociaż z astra ciężko było się rozstać po 3 latach

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Opel/Astra/27698

http://img534.imageshack.us/img534/8773/dsc3257i.jpg

http://img714.imageshack.us/img714/3042/dsc3258.jpg

siemanko kolego!! :drunk: ...wiesz że jak już tu wkroczyłeś to wyjście tylko w czarnym worku jak w mafii :evil:

żartuje oczywiście....WITAMY :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocy to my nie chcemy tracić :cool1: chcemy ją podność ale jak to zrobić jak tu takie zoonki się pojawiają :wallbash: Nie jestem mechanikiem ale sądzę że jedno może pocągnąć drugie więc muszę małymi kroczkami poprawić turbince szczelność, tylko od czego zaczą:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...