Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podjedz na spota to sprobujemy naprawic nawiew...... razem z majkim mamy juz pewne doswiadczenie w naprawie nadmuchow :naughty

napewno podjadę żeby nadrobić braki w wiedzy bo dziś zauważyłem ze jeszcze termostat lub czujnik temp do wymiany w trasie wskazówka leży w mieście 70 do 80 stopni 90 w korku

termostat albo czujnik temp.. sprawdz weze czy termostat otwiera[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 12:42_________________________________________________

rafi i jak felgi się komponując w deszczu?? Chyba zmokłeś co :polew:

troche zmoklem,.... a do pracy mam 2km na buta.. a fele w deszczu sie swiecily jak psu ja.... nowek dobry zakup

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Filip a naprawiles błotnik ? :)

Opublikowano
ps jak poprawnie zacytowac bo mi nie poszło

Cytat musi mieć otwarcie i zamknięcie

[quote]cytowany fragment[/quote]

Powyższy kod tak jest wyświetlany:

cytowany fragment
Opublikowano

Siemka z wieczorka chłopaki...No u mnie to juz tak turbo jest zasyfione ze juz nie chce jezdzic :polew: Ale moze w tym tygodniu ogarne temat...

Opublikowano

Moje jakby się odetkało, auto idzie normalnie ale i tak jadę na sprawdzenie wszystkiego.

Opublikowano

ja na szczeście po kłopocie z turbo :kox: powodzenia w wydatkach chłopaki :polew: ....nie żebym złośliwy był,bo mnie i tak nie pobijecie(3,5tysia :polew:)

Opublikowano

Ale Grzechu... walnięcie po kieszeni to nie powód do chwalenia się :cool1:

Jak bym miał tyle wydać na naprawy to moc też by się podniosła :naughty:

Opublikowano

nie chwale się tylko ubolewam :cool1: wiesz ile modów za tą kaske bym zrobił ;(

Opublikowano

RENIU zrobilbys mi WT na tych NUVO?? PROSZE :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ps. newman błotnik jeszcze nie zrobiony bo nie wiem czy nie bedzie Replay, napewno fura do sprzedaży bedzie zrobiona idealnie, wymianka oleju,filtry,mycie motoru,czyszczenie wnetrza itp, być moze jeszcze pojedzie na wakacje :good:

Opublikowano

RENIU zrobilbys mi WT na tych NUVO?? PROSZE :tongue4:

Proszę, oto VT :kox:

arturb62.jpg

PS. uzupełnij sobie w profilu, w części "Dane publiczne" pole "Moja A4" i wrzuć tam linka do swojego wątku o aucie :cool1:

Opublikowano

Artur ... robi robote :kox::slina:

Opublikowano

no i felgi na 90% wybrane

RENIU DZIEKUJE!!

Opublikowano

jeszcze listwy z s4 do tego :naughty:

Opublikowano

progi sa od S4 tylko listwy musilbym kupic (te drzwiowe) :evil:

Opublikowano

o nie mi chodzi :slina:

Opublikowano

z rantem byloby o wieleeeeee lepiej :gwizdanie:

ker_A48E_rear34_quadvalance2Z.jpg

Opublikowano

no Grzechu powiem Ci ze ta fura jest :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

felga musi mieć rant...inaczej wygląda jak kołpak(takie jest moje zdanie :tongue4:)[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 22:07_________________________________________________jak już bez rantu to super prześwitujące :tongue4:

audi_05_08_02.jpg[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 22:13_________________________________________________ :slina:

DSC01478ps-735974.jpg

Opublikowano

W BMW musi mieć rant, w Audi niekoniecznie :tongue4:

Dolne listwy drzwiowe S4 to moim zdaniem mod obowiązkowy w B6... coś jak lampy poliftowe w przedliftach B5 ;):naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.