Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

no pogratulowac tym co sie wstawili i szcun dla "goniacego" peleton Tomka :notworthy:

Kto nie byl niech zaluje :gwizdanie:

Hehe dzieki Artur :hi: dawałem ile mogłem takze wmiare się udało wy byliście w żninie a ja wyjeżdżałem z Bydzi, także ładny wyczyn był :polew: hehe no ale dałem rade :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

pewnie ze dales rade bo byles 15 minut po nas :gwizdanie: (mielismy 15minutowy postoj) czyli szles jak przeciag :good:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 23:14_________________________________________________Siucek zaluj bo jest czego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no droga :good: bez wariactwa ...jak wraclem spowrotem to troche poszalalem bo pies od 10 rana siedzial w domu sam...no ale 20:00 wstawilem sie w domku wiec wytrzymal 10 godzin :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byście nie musieli żałować na przyszłość to od razu trzeba mówić kto jedzie itp a nie...Tomek szacunek zebrał się w sobie uruchomi NOS i był zaraz.Zresztą spokojnie było w jedna stronę tak jak mówiliśmy

Pamiętaj nowej że ja nie raz namawiałem wszystkich do wyjazdu. Nikt przecież nie chciał tragedii pod Smoleńskiem która pokrzyżowała rozgrywki piłkarskie w całej Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry bry... widzę, że imprezka się udała, zresztą nie mogło być inaczej skoro fajna ekipa jechała w odwiedziny do równie fajnych gospodarzy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a co tam z 1 czy 2 maja?? jedziemy na pas do koronowa czy jak??

no ja mysle ze cos w ten weekend wypali :evil: i bedzie grubsza ekipa :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cuż to była za przygoda? :cool1:

a Majki miał drobną przygodę z innym panem, ale skończyło sie tylko na kłótni ... i niestety przetartym, ale na szczęście nie mocno zderzakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowek sekcja kuj-pom...odpoczywa po wypadzie do WLKP :polew: :polew: :polew: :polew: szczegolnnie Ci co nie byli

PS. Kom mi padl a ladowarka w pracy...troszke u rodzicow podladowalem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...