Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chce ktos moze kupic moje radio (chorus 2) razem z adapterem can.....

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie i Panie, co sądzicie o takiej dokładce do mojego Sportbacka?

IMG_4018.jpg

Opublikowano

Twoj zderzaj juz jest dosc ladny :cool1:

po co Ci dwa prawie takie same elementy?? :evil:

Opublikowano

WIE KTOS CO ZROBIC JAK WINDOWS SAM SIE WYLOGOWUJE??LOGUJE SIE A ONA SAM ROBI WYLOGOWANIE ....CHYBA JAKIES WIRUSY CO??

Opublikowano

WIE KTOS CO ZROBIC JAK WINDOWS SAM SIE WYLOGOWUJE??LOGUJE SIE A ONA SAM ROBI WYLOGOWANIE ....CHYBA JAKIES WIRUSY CO??

ja tak kiedys mialam po zainsalowaniu aktualizacji, rob formata :wink4:

Opublikowano

Za dużo latasz po stronach z dziwkami :naughty::boobs:

Opublikowano

albo z gejami....kto wie :polew:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 23:15_________________________________________________

WIE KTOS CO ZROBIC JAK WINDOWS SAM SIE WYLOGOWUJE??LOGUJE SIE A ONA SAM ROBI WYLOGOWANIE ....CHYBA JAKIES WIRUSY CO??

spróbuj wejść w trybie awaryjnym[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 23:18_________________________________________________musisz coś z plikiem rundll32.exe pokombinować[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 23:20_________________________________________________możliwe że przy czyszczeniu rejestru coś usuneło albo sam cos usunałeś[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 23:20_________________________________________________http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1256532.html
Opublikowano

Panowie i Panie, co sądzicie o takiej dokładce do mojego Sportbacka?

IMG_4018.jpg

Szczerze to czarny znaczek Audi wygląda paskudnie. Takie jest moje zdanie, a na dodatek w ciemnym aucie wszystko będzie się zlewało w jedną ciemną bryłę...

Opublikowano

Panowie i Panie, co sądzicie o takiej dokładce do mojego Sportbacka?

IMG_4018.jpg

Szczerze to czarny znaczek Audi wygląda paskudnie. Takie jest moje zdanie, a na dodatek w ciemnym aucie wszystko będzie się zlewało w jedną ciemną bryłę...

Zgadzam się...
Opublikowano

ale ja nie pyałem o znaczek tylko o dokładkę zderzaka!! znaczek zostaje normalny u mnie :)

Opublikowano

kiedy jakis spocik? teraz w weekend sie cos szykuje?

Opublikowano

Sprzedałem fieste :dance::thumbup::radocha::dance2:

zaczynamy grube poszukiwania A4 :naughty:

Opublikowano

kiedy jakis spocik? teraz w weekend sie cos szykuje?

ja jestem chętny :)

Opublikowano

kiedy jakis spocik? teraz w weekend sie cos szykuje?

ktos cos wspominał o grilu w koronowie, ale gdyby nie wypaliło to chcialbym przypomniec ze na spocik teraz kolej w toruniu, przed poznaniem był w bydzi :gwizdanie:

pozdrowionka :good:

Opublikowano

majki jak cos by bylo konkretnie ustalone to pusc mi smsa

Opublikowano

Witam koleżanki ( o ile udzielają się tu kobiety ;p ) i kolegów ;)

Z tego, co widziałem prędzej to była mowa o jakimś spocie na pasie pod Koronowem... Czy może ktoś z Was miałby możliwość zabrania ze sobą laptopa, by podpiąć moje auto pod VAG'a?

Pytam się, bo dziś pojawił się u mnie ten problem ;/

http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/all_b5_migajaca_kontrolka_swiec_zarowych-t131249.0.html;new#new

Pozdrawiam

Opublikowano

Spot jak najbardziej ZA! Gdzie, nieważne. Majki, zorganizuj jakąś miejscówkę, może rzeczywiście grilla zrobimy...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.