Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

haha w ta alpine byście nie nadążali zalewać :cool1:Bmw smierdzi :evil:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bmw smierdzi :evil:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: zgadzam się w 100% :)

Opublikowano

alpina ma piekne a ma nawet lusterka od M_power :polew: :polew: :polew:

BMW - to auto dla ludzi co nie maja ambicji :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

B-olid

M-łodzieży

W-iejskiej

ale nie e38 :tongue4:

Opublikowano
:sick3:
Opublikowano

Wygląda jak VT cyknięty w paincie :decayed: Bez płomieni i napisu na masce mógł by być ;)

Opublikowano

to A1 to wyglada z przodu jak A4, z tyłu jak Q7 albo Q5... wszystko pomielone razem z budą...

a co do beemek tej serii 7 to mi sie podobaja bo sam przed A4 szukalem takiej.. ale w silniku 730D

no i bałbym się automata w tym roczniku...

Opublikowano

ja zdecydowanie wolę inne BMW (jeśli już):

37bmw2027620e24.jpg

bmw_m5_e34_1.jpg

m3csl.jpg

i żadne inne mi się nie podobają (ale to tylko mój gust) :)

Jędruś tą pierwszą ma mój kumpel 86' 3.5 motor pełen oryginał zadbany w Poniedziałek miałem przyjemność się nią przejechać

wrażenia bezcenne :>

Opublikowano

Marek to zagadaj czy nie chciałby mnie przewieźć :P a ja dziś się się przymierzałem do A5 S-line i do B8 (niestety zwykłe było) u Konara... zakochałem się.... podziwiałem sobie też nowe A8 znowu :P

Opublikowano

a moje auto dalej jeździ, kierownik serwisu powiedział, że mogło być to przejściowe - następnym razem mam przyjechać :/ zobaczymy czy się powtórzy :/

Opublikowano

A co było, bo nie jestem w temacie?

Opublikowano

coś mi tykało przy przednich kołach po tym jak stanąłem z Nowekiem na kresce :/ a później jak dojechałem do domu było to samo - ale teraz jest cisza i spokój

Opublikowano

Ostatnio na osiedlu strzeliłem taką fotę :kox:

Teraz mała zagadka... co to jest, gdzie to jest, czyje to auto

stiksy.jpg

1. patyczki kosmetyczne

2. za szybą, w obudowie 3 światła stop

3. tak, to auto kobity, Audi A6 C5

stretcherw.gif

Opublikowano

heheh

Opublikowano

ehh no są tacy ludzie ( ciekawe czy ta panie wie że wygląda to "paskudnie" ? )

Tomek namierzony na Fordońskiej około 14 :decayed:

Opublikowano

to jest pikuś...anglicy to mają śmietniki w samochodach....np zeschnięte gówna psie z tyłu,resztki jedzenia pod fotelami,marihuana walająca się po całym kokpicie.raz pod wycieraczką znalazłem gnata (broń),koperte z pieniedzmi.

dla niewtajemniczonych to pracowałem w Anglii na myjni samochodowej :cool1:

Opublikowano

Holendrzy i Belgowie to też śmieciarze , wystarczy zobaczyć samochód sprowadzony do polski z tamtych stron :kwasny:

Opublikowano

Cześć

Jak wygląda sprawa spota w najbliższym tygodniu? Bo nieco straciłem kontakt z różnych przyczyn...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.