Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Gość -makaveli-

wstepne miejsce to Strzelce Dolne(tego na razie grupowo nie ustalilismy),jako o miejscu spotkania myślałem parking przy BFM obok zjazdu z mostu(z Torunia) i stamtąd ruszylibyśmy na Strzelce Dolne

http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&q=bydgoska&sll=53.147832,18.16819&sspn=0.003101,0.009602&ie=UTF8&radius=0.2&split=1&rq=1&ev=p&hq=bydgoska&hnear=&ll=53.147851,18.167675&spn=0.003262,0.009602&z=17

wypadało by mieć ze soba jakieś mięsko na grilla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu coś Ci link nie wyszedł :gwizdanie: bo bardziej pomocna była by lokalizacja docelowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

tak wyglądałaby trasa

http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=Bydgoska+50&daddr=strzelce+dolne&hl=pl&geocode=Ffn4KgMdJDgVASmP35SBFRYDRzGwYgqWfhRitw%3BFQHiKwMdJlwVASmnYxrkgxcDRzFYg30TafB_7w&mra=ls&sll=53.14806,18.167889&sspn=0.001551,0.004801&ie=UTF8&ll=53.174971,18.168983&spn=0.104329,0.307274&z=12[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 18:49_________________________________________________

Grzechu coś Ci link nie wyszedł :gwizdanie: bo bardziej pomocna była by lokalizacja docelowa ;)

za stary na to jestem[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 18:51_________________________________________________tu jest ten parking

http://mapa.szukacz.pl/?&n=53.147967&e=18.167374&z=1.5m&typ=n&poi=kamera_drogowa&t=Kliknięty punkt[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 18:58_________________________________________________oczywiście to tylko moja wizja spotu....musimy ustalić razem czy tak chcemy spędzić ten dzień :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelce Dolne to b. dobrze mi znane miejsce jeszcze za czasów kiedy grałem w Alfie i tam odbywały sie turnieje Rugby wraz z piknikami , ludzi dość sporo , miejsce tez ok , ale czy są już wystawione te stoliki ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

ale czy są już wystawione te stoliki ? :mysli:

z tego co ja wiem to te stoliki z drzew sa tam cały rok....kto i gdzie by te klamoty uchował[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 19:48_________________________________________________PS Reniu nie masz takiej mocy ogarnąć te bezsensowne wątki w naszym dziale?? widze że zbędnych wątków nadal przybywa :disgust:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 19:49_________________________________________________nie wspomne o kalnendarzu który świeci pustkami :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niaktywne wątki mają to do siebie, że naturalnie spadają w dół. Nie widzę potrzeby ich usuwania.

Odnośnie kalendarza dawajcie cynka mi albo Newmanowi jeśli uważacie, że warto jakąś datę dopisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Niaktywne wątki mają to do siebie, że naturalnie spadają w dół. Nie widzę potrzeby ich usuwania.

przypomina mi to zamiatanie brudów pod dywan :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niaktywne wątki mają to do siebie, że naturalnie spadają w dół. Nie widzę potrzeby ich usuwania.

przypomina mi to zamiatanie brudów pod dywan :polew:

Ale to właśnie Ty proponujesz takie zamiatanie :gwizdanie:

Ja mówię, że w końcu samo odpadnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co powiecie na taka opcje felg??

arturb6rs4.jpg

RENIU jeszcze raz dziekuje za VT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina:

ale musial bym porównać VT na tym zdjeciu jeszcze z NUVO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez komentarza!!!! nikt nie wiedzial!!!

RAFI STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkiego najlepszego RAFI!!!!! czego Ci życzę? żebyś w końcu znalazł to odpowiednie A4 :)[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 21:35_________________________________________________Artur te felgi będą ok! ale tylko w 18stce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie od Vectry.. toć to od RS4 wzór :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego Rafi :drinks:

bez komentarza!!!! nikt nie wiedzial!!!

Aśka wiedziała i nam powiedziała :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...