Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W końcu, to ja będę zajmował się serwisowaniem mu tej audiczki.

A nie chcesz mieć jeszcze jednego syna ? :decayed: Też dam ci sie przejechać od czasu do czasu moją :naughty: :>

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Też dam ci sie przejechać od czasu do czasu moją :naughty: :>

ale z tego co wiem to Ty jeszcze nie masz swojej... :decayed:

Opublikowano

Też dam ci sie przejechać od czasu do czasu moją :naughty: :>

ale z tego co wiem to Ty jeszcze nie masz swojej... :decayed:

no to oczywiste ze jak bede miał :naughty:

Opublikowano

Też dam ci sie przejechać od czasu do czasu moją :naughty: :>

ale z tego co wiem to Ty jeszcze nie masz swojej... :decayed:

no to oczywiste ze jak bede miał :naughty:

:gwizdanie:

Opublikowano

Też dam ci sie przejechać od czasu do czasu moją :naughty: :>

ale z tego co wiem to Ty jeszcze nie masz swojej... :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Od dzisiaj już nie kłamię Policji :polew:[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 01:04_________________________________________________No, no Lalunia ta RS4

Opublikowano

Ciekawe czy nastepnym razem jak mnie zatrzymaja i powiem ze znam Zuze z Ina to tez mnie puszcza wolno? :polew:

Opublikowano
:bry: ladna jesien tej wiosny :polew:
Opublikowano
:bry: I dla nowych i dla strych :naughty::cool1: Spot zaliczony widzę grubo bylo
Opublikowano
Spot zaliczony widzę grubo bylo

Hej, ale to my zaliczyliśmy spota :mysli:

:polew:

Opublikowano

Tomek STO LAT STO LAT :drunk:

Opublikowano

Dużo radości dnia codziennego,

spełnienia marzeń co do jednego.

Miłości takiej, że świat nie widział,

zdrowia takiego, co nikt nie słyszał.

Pieniędzy tyle, że nie wiesz ile,

a wszystko to w radosną chwilę.

Wszystkiego Najlepszego Tomku :hi:

Opublikowano

Najlepszego :thumbup::drinks:

Opublikowano

Czołem

Ja właśnie wróciłem z Siedlec. Niestety wyjazd w piątkową noc nie był dobrym pomysłem, nie dość, że całą drogę lało strasznie to jeszcze się genialnie wpakowałem na czynny fotoradar ;] 6,5 h jechałem w jedną stronę przez te ulewy...

Po północy nie było tragicznie ;) Do Torunia fatalnie, później już bezproblemowo. Mi 2:45h do stolicy zajeło... Droga do domu była gorsza. Od warszawy do płońska zamiast drogi była rzeka. W lipnie wypadek, przed lubiczem smerfy, przed bydgoszczą smerfy.. No i od piątku rana do niedzieli wieczora tylko 5h snu dało znać...

Opublikowano

NAJLEPSZEGO TOMKU :drunk:[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 10:25_________________________________________________Kieras ...świerzynka ogłoszenie

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13202360

Opublikowano

Tomek najlepszego! :good::drunk:

Czemu wydaje mi się, że najlepsze spoty są zawsze gdy mnie tam nie ma? :P

Opublikowano

Czemu wydaje mi się, że najlepsze spoty są zawsze gdy mnie tam nie ma? :P

to przez gryzące Cię sumienie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.