Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

SPOT PROPONUJE POD MOTOARENĄ MIĘDZY GODZ 16 A 18

OSOBIŚCIE MYSLAŁEM O 17 :mysli:

Opublikowano

Majki, ale kto miałby walczyć? chyba nie my :polew: odnośnie godziny i miejsca spota to mi pasuje :good:

Opublikowano

1. nie biję słabszych...

2. gdybym była TOPLESS to napewno nie skupilibyście się na rękawicach...

3. swoich też nie biję, więc spoko

Majki, jak z Ciebie taki spoko gość to ja w takim razie przyjeżdżam na spot...

Opublikowano

dobra Bydgoszcz spotykamy się o 16:20 w Strzyżawie na stacji i ruszamy tak 16:30, co Wy na to?

Opublikowano

a może byście o Ino zahaczyli i Zuzkę zabrali???

Opublikowano

a może byście o Ino zahaczyli i Zuzkę zabrali???

:polew:

nie przesadzaj

jak chcesz to wyjade po ciebie :polew:[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 22:29_________________________________________________

1. nie biję słabszych...

2. gdybym była TOPLESS to napewno nie skupilibyście się na rękawicach...

3. swoich też nie biję, więc spoko

Majki, jak z Ciebie taki spoko gość to ja w takim razie przyjeżdżam na spot...

ad 1 lubie silniejsze

ad 2 skupiłbym sie wiesz na czym a ty byłabyś wtedy wyluzowana

ad 3 cięszę sie :polew::tongue4:

Opublikowano

Spoko majki, tylko ja teraz jeżdżę trochę bardziej przepisowo.BTW skoro Bydgoszcz się umawia gdzieś po drodze, to może my też gdzieś na wylocie Torunia się ugadamy???

Opublikowano

a kiedy bedzie grill w Koronowie ?

Opublikowano

Spoko majki, tylko ja teraz jeżdżę trochę bardziej przepisowo.BTW skoro Bydgoszcz się umawia gdzieś po drodze, to może my też gdzieś na wylocie Torunia się ugadamy???

spoko :good:

zgadamy sie jeszcze :cool1:

pozdro dla wszystkich :>

ide w kimono

pa

Opublikowano
:lazy:
Opublikowano

Kierownik jak będzie jakaś lepsza pogoda... bo w deszczu to za bardzo nie chce mi się stać i grillować :P

Opublikowano

Kierownik jak będzie jakaś lepsza pogoda... bo w deszczu to za bardzo nie chce mi się stać i grillować :P

no tak tylko z tą pogodą tu ostatnio słaba :disgust:

Opublikowano

znowu nastała cisza :gwizdanie:

Opublikowano

Ja mogę się nie wyrobić i myślę ze ok 16 45 będę śmigał oczywiste więcej niż 4 nie będę wrzucał oszczędność panowie ale obiecuje punkt 17 będę.No i manego ja porywam :cool1::ON:

Opublikowano

ok! niech się jeszcze inni wypowiedzą, o której śmigamy :)

Opublikowano

mi pasuej 16:20 i kazda inna godzina :tongue4:

hehe a odnosnie tych rekawic...to mozna by sie pobawic...oczywiscie jako rywala moge wybrac kogos innego nie Zuzke :gwizdanie:

Opublikowano

manego ja porywam :cool1:

już mu współczuje...jeszcze jutro zdąży się ubezpieczyć :polew:
Opublikowano

kto mi powie jak przestawic zegarek? :polew: bo naciskalam ten przycisk obok niego, przekrecalam itp. i kurde nie moge go przestawic hehehehe

od wczoraj nie mam kata :>

Opublikowano

kto mi powie jak przestawic zegarek? :polew: bo naciskalam ten przycisk obok niego, przekrecalam itp. i kurde nie moge go przestawic hehehehe

od wczoraj nie mam kata :>

musisz do góry wyciągnąć to pokrętło i na boki wtedy :wink4:[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 23:20_________________________________________________o kur..a :polew:

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Szok-Ma-2-lata-i-wypala-40-papierosow-dziennie-Zobacz-film,wid,12312084,wiadomosc.html?ticaid=6a3df

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.