Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Artur wymiękasz???

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

popostu niech jest jak jest a kto moze wiecej ten da z sibie wiecej :evil:

jeden za wszystkich ,wszyscy za jednego...nie inaczej :evil:
Opublikowano

teraz Karol i manny przebijaja sie przez gaszcz wiadomosci :polew: :polew: powodzenia chlopaki

Zuza a Ty tak trzymja masz zapal i to sie ceni

Opublikowano

Spoko Reniu, ja Cię rozumiem, masz rodzinę i jej poświęcasz każdą wolną chwilę, ale są też młodzi, niezależni którzy mogliby coś więcej wnieść do naszego klubu. Niestety kończy się zwykle na gadaniu...

Opublikowano

Ja też mykam spać, do zobaczenia przy porannej kawie :lazy:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Zuza ja nigdy nie wymiekam... :evil:

ale cenie to ze nie kazdy ma czas itd...

Nie boj sie o mnie ja Cie nie zawiode

Opublikowano

Artur, miłych snów, śpij dobrze, a ze ścianki już się nie wywiniesz... wszystko jest w archiwum...

Opublikowano

no to trche stron Zuza naklepalismy beda mieli rano chlopaki co czytac zamiast gazety :polew:

Opublikowano

Dobranoc, życzę wszystkim dobrej nocy i może kogoś we śnie nawiedzi jakaś ciekawa wizja...

Opublikowano

nawet nie mam zamiaru sie migac spedzic czas w milym towarzystwie to czysta przyjemnosc

Opublikowano

jeszcze raz dzięki za pomoc :hi:

Opublikowano

jak kiedys zlapiesz gume to dzwon :gwizdanie:

Opublikowano

Nie mam numeru, ale napiszę na forum :polew:

Idź już spać, bo jutro nie wstaniesz!

Opublikowano

Uwaga - podczas czytania wysłano 2 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

No powiem Wam wszystkim tak... daliscie czadu :) A teraz idzcie spac bo jak wejde w pracy na forum to bedzie strona 2133453 :polew:

Ps. Proponuje zalozyc nowy watek z propozycjami na spoty

Ps2. Zuz@ nie mow ze wzielas tego mauritiusa na powaznie :polew:

Opublikowano

Co tu się dzieje :P 2h nie byłem na forum i 5 stron do przeczytania, a teraz nie nadążam z odpowiedzią na bieżąco.

Reniu mądrze gada. Niektórym wystarczy postać przy autach i pogadać. Z drugiej strony są też tacy którzy wolą różne inne atrakcje, ale w czym problem? Jak ktoś ma jakąś propozycję, niech pisze, na pewno jakiś odzew będzie. :good: A kto niezainteresowany po prostu temat "oleje". Basta.

Jak tylko będzie pogoda można udać się w miejscówkę grzecha, bierzemy grille, żarełko, jakąś piłkę itp. i tylko dobra zabawa przed nami.

Będzie jeszcze cieplej można się spotkać nad jeziorkiem i dupencję wymoczyć...

Nie ma co daleko w przyszłość wybiegać. Ze spotu na spot można coś organizować. Opcji jest wiele.

Jak to pisałem wysłaliście 18 odpowiedzi :polew:

Opublikowano

wiedzialem ze sie przebijacie (Karol i Manny) przez te wszsyteki wiadomosci :evil:[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 01:13_________________________________________________Zuza i Artur - wszechspamerzy dnia dzisiejszego :notworthy:

Opublikowano

wiedzialem ze sie przebijacie (Karol i Manny) przez te wszsyteki wiadomosci :evil:

miałeś iść spać 3 strony temu :polew:
Opublikowano

Buahhhhhaaaahhhaaaa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wiedzialem ze sie przebijacie (Karol i Manny) przez te wszsyteki wiadomosci :evil:[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 01:13_________________________________________________Zuza i Artur - wszechspamerzy dnia dzisiejszego :notworthy:

Ja się boję, że jak pójdę spać, to rano będę się przebijał przez 123.81^52.819*(125.72894)+12^2*56.736+ ~ stron :D

Nie pójdę spać dopóki wszyscy nie będą offline :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.