Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widać spamerzy poszli spac:P a Studenci ryją do sesji tak jak ja :wallbash:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ano faktycznie jakoś cicho tutaj :przebiegly:

Opublikowano

Reniu co Ty tez do sesji zakuwasz :polew:??

Opublikowano
:hi: Witam w słoneczny dzień :naughty:
Opublikowano

:hi: Witam z rańca

Słońce daje po oczach spać nie idzie :kwasny:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 07:12_________________________________________________myśle żeby tak na 15/16 być na miejscu na pasie,będe po nocce i nie wstane o 9 żeby na 11/12 się wyrobić :kwasny:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 07:13_________________________________________________jedzie ktoś na pokaz MonsterTruck-ów w sobote albo niedziele??
Opublikowano
:bry: udaego grilowania wam zycze...ja dzis odpadam :gwizdanie:
Opublikowano

grill ma być jutro

Opublikowano

grill ma być jutro

jutro tez odpadam :notworthy:

Opublikowano

grill ma być jutro

jutro tez odpadam :notworthy:

Ale nas załatwił ... :decayed: Drugi raz Artur nie będzie cie na grilu , a szkoda ... bo klimat jest przeZajebisty :wink4:

Opublikowano

grill ma być jutro

jutro tez odpadam :notworthy:

Ale nas załatwił ... :decayed: Drugi raz Artur nie będzie cie na grilu , a szkoda ... bo klimat jest przeZajebisty :wink4:

:polew: niestety na grila jade dzis na dzialke do rodzicow...a jutro...jutro nauka bo trzeba skonczyc magisterke :polew:

Opublikowano

No to kończ, kończ, co będę mógł mówić, że z magistrem współpracuję :polew:

Opublikowano

Reniu co Ty tez do sesji zakuwasz :polew:??

Czasem trzeba trochę dłużej popracować ;)

Jak humorki w sobotni, słoneczny dzionek? :cool1:

Opublikowano

Hej Reniu. Humorek chyba każdemu dopisuje w taki dzionek...

Opublikowano

info od Rafiego:

"Jutro, 06.06.2010, jeżeli pogoda dopisze planowany jest grill na pasie w Koronowie. Spotkanie o 15:30 pod Łuczniczką i wyjazd o 15:40. Zapraszamy"

z tego co mi wiadomo to Rafi zwerbował jeszcze dwie A4ki :)

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Spotkanie o 15:30 pod Łuczniczką i wyjazd o 15:40

ja tam nie jade pod Łuczniczke jak moge przez Strzelce jechać i zaoszdzędze sporo kilometrów

najlepiej jakby Fordon i Toruń pojechali przez Strzelce a reszta swoją drogą.

na łuczniczke mam 15km + z łuczniczki na pas 40,5km = 55,5km

z domu na pas mam 28km

szkoda paliwa :tongue4:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 14:43_________________________________________________po za tym co to daje że razem się spotykamy a i tak w rozpiździeju jedziemy bo niektórzy nie potrafią "razem w kolumnie" jechać :kwasny:

Opublikowano

A jak pozdrawiam wszystkich ze skapanego sloncem Prosperowa :) Wlasnie sobie siedze pije .... z cola i chyba pojde zaraz na rybki :gwizdanie:

A co do jutra to jak zdaze to bede pod luczniczka a jak nie to moze dojade

Ps. co do rozpiz*ziaju w drodze to podzielam slowa grzecha :D, a co do grilla, wegla, pieczywka, sosow itp to jak to wyglada? jakas zrzuta czy jak?

Opublikowano

grilla ktoś będzie mieć czy mam swój brać??

Opublikowano

Myślę ze sztućce , talerzyk , przyparawy , jedzenie i picie powinien miec kazdy swoje , a jezeli ktos wyrazi cheć dobrej inicjatywy to może zabrać grilla, inny ktoś węgiel , inny ktoś rozpałkę ... tak jak byliśmy ostatnio w Nieszwce :wink4:

Co do tej drogi przez strzelce ... to Grzechu ma racje , 55 a 30 km to jest roznica :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.