Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Paweł co ja mam dobrze :polew: Pracę czy grill ?Dzis nawet oponki smarowałem fiutem( czarnidłem) hahhahha ,ale są super :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 22:14_________________________________________________Jak cos to tez Ci dam smarowidło,jeszcze mam troszkę .Jak masz stare opony to tak odswieża że hej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spamer wrócił :) byłem pod Tesco na spotkaniu VAG Kujawy... było koło 20 autek... jedna zajefajna Bora... dokładkę raczej założę tylko będę się musiał do niej przyzwyczaić... resztę przemyślę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill oczywiście , przekichane z tą robotą w sobote , no ale cóż , praca to nie przedszkole , ja teraz zbieram kase na jakiś przyzwoity felunek :> , Mam nadzieje ze jeszcze w te wakacje zagosci na aucie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja tam pisze.Ty jesteś z wyższych sfer,jako kierownik i co tam Ci fiut jakiś.Masz od tego ludzi aby pastowali Ci koła :polew:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 22:18_________________________________________________A jaki szukasz? 18 czy 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego grilla to proponowalbym jakas wczesniejsza godzine np 12:00 zbiorka w jakims miejscu... . do koronowa jest ok 30-35km do piecek ok 15-18km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ja znikam ,idę na 4 do pracy :wallbash: Taka praca ale i sa jakieś tam ......... z tego tytułu hahhahaha,milcze już bo za duzo powiem.Miłej soboty i niedzieli.Do zobaczyska za tydzień w Bysi[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 22:22_________________________________________________o spore fele chcesz.Autko poradzi :polew: Juz taki jestem ze czesto zartuje.Pawel sorki.Milego wypoczynku wsiem z :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi , widziałem ostatnio golfa IV 1.4 z felgami 18" to czemu i moje 1.8 nie miałoby rady dać :wink4: , a jak nie bedzie rady dawać to robie swapa na 1.8 T :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

była opcja czerń... póki co osiągnąłem cel, który chciałem.. ale wiadomo jak się osiągnie jeden cel to chce się osiągać kolejne... teraz takim celem jest dokładka z Cupry ;) póki co modze sobie troszkę A3, ale w głowie rodzi się już projekt na kolejne auto... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:Witam panowie :hi: to jak tam??

Niedziela - PAS W KORONOWIE tak tylko jaka godzina by odpowiadała najlepiej /?? moze 11-12 wyjazd z bydgoszczy i może jakąś małą liste byśmy zrobili ?? Dopisywać sie ładnie :a4fan:

1.Tomek4don

2.....

3.....

4.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie wiadomo czy pas w koronowie czy nie , ogolnie oficjalny spot jest 13.06 ... jutro mozemy zrobić , coś lżejszego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy Reniu , ale naprawdę ...

Ale dlaczego miałbym byc urażony? Tym, że masz inne zdanie?

Mi podobają mi się obie koncepcje, jasny znaczek i jasne koła, oraz wersja zadziorna all-in-black, czarny znaczek, ciemne koło (nie czarne). Nie przyjmuję natomiast jasnego znaczka i czarnych kół i odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początku wydawało mi się ze ciemna felga na a3jce Jędrzeja będzie wyglądać już przechooj kozacko , ale vt pokazało ze wyglądałaby jak Czołg :wink4: , napisałem "żebyś sie nie uraził " żeby nie wyszło, że twierze, że nie masz gustu ... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ciemna fela byłaby czołgiem przy obecnym zawiasie... powtarzam po raz kolejny - jeśli będzie ciemna fela to będzie założony gwint i auto pójdzie w dół jeszcze z 3-4 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko VT a wybór koncepcji i tak należy do Jędrzeja :cool1: No a przy glebie z auta zrobi się twardziel :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też liczyłem, że koło 16-17 dopiero..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...