Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomiczka juz nie zyjesz... :polew: mam nadzije ze jestes dzis wypoczety bo po pracy na bank nie bedziesz :evil:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 12:26_________________________________________________dobra ja ruszam do pracy :cool1:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomiczka juz nie zyjesz... :polew: mam nadzije ze jestes dzis wypoczety bo po pracy na bank nie bedziesz :evil:

A'propos pracy. Właśnie dzisiaj myślałem, żeby wziąć wolne. Teraz już jestem tego pewien.

Daj znać jak Ci przejdzie, to wrócę z urlopu :polew:

Opublikowano

buehehe.. dobre.. Arturos Groźny III

Opublikowano

buehehe.. dobre.. Arturos Groźny III

Żeby tylko....

:evil: w ludzkim ciele

Opublikowano

padła koncepcja żeby wyjątkowo przełożyć spota na sobote... z różnych względów...

jak sie na to zapatrujecie?

Opublikowano

Mi by w sumie pasowało, ale o jakiejś normalnej porze, by wieczór był wolny :cool1:

Opublikowano

Ja raczej w ten weekend wogole odpadam ale nie mowie jeszcze ostatniego slowa :gwizdanie:

Opublikowano

Tomiczka ... w tym tygodniu przypada na Bydgoszcz :wink4:

Kolejny mod już na aucie . Mały , ale ciszy oczy jak cholera :cool1:

Opublikowano

padła koncepcja żeby wyjątkowo przełożyć spota na sobote... z różnych względów...

jak sie na to zapatrujecie?

mi by tez pasilo bo w niedziele do pracy :wallbash:

Opublikowano

myjnia zaliczona :good: dentysta też :decayed:

mi sobota pasuje ale po 16 bo do 14 pracuje

ps musze tego grilla wypucować bo resztki jedzenia na nim się walają :polew:

Opublikowano

Zrobiłem symetryczne przeciwmgielne , ale juz myśle nad zastąpieniem ich miejscami ze Stopem :decayed:

Opublikowano

mi sobota tez pasi ale po 17 bo wczesniej w szkole jestem :evil:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2010, 14:53_________________________________________________aha i Tomiczka dotarl do pracy :polew:

Opublikowano

właśnie listonosz przyniósł wosk do autka :kox:

wtajemniczeni wiedzą o jaki wosk biega :wink4:

Opublikowano

właśnie listonosz przyniósł wosk do autka :kox:

wtajemniczeni wiedzą o jaki wosk biega :wink4:

:polew: :polew: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

zgaduje

wosk_plasrtyrf.jpg

Opublikowano

mi sobota też pasuje, ale dopiero godziny od 16 bo wcześniej mam egzaminy :/

Opublikowano

jaki tu spokój :gwizdanie:

Opublikowano

no taka niezwykła.. :gwizdanie:

Opublikowano

Czołem moi drodzy. Niestety nie będę od teraz na przyjeżdżał na spoty, bo właściwie w każdy weekend jestem poza Bydgoszczą. Jakby jednak udało się w któryś weekend zostać na miejscy, to oczywiście się stawię :)

pozdro dla całej ekipy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.