Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Filip a jak bys pokazał im ten projekt nasz kujawsko-pomorski >?[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 22:48_________________________________________________Many , dla mnie wyglada teraz twoj jak nówka z salonu :wink4: to prawie jak B8

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Karolusss... powiem Ci ze to miecho to super wyglada..

ja uwielbiam wedzone....

pogadamy na spocie

Artur... fele wypas... musze na zywo obadac

niestety moje oponki nie dojada w tym tygodniu ... :wallbash:

Opublikowano

Grzechu ona stoi codziennie przy UTP, najczęściej albo na chodniku albo na tym małym, środkowym parkingu.. ja ją tam często widuję. szkoda, że nie ma klimy..

Opublikowano

tam też często ją widze...może kumpla na nią namówie zanim kupi jakies gówniane BMW :mysli:

Opublikowano

Filipe ...ja sie na taka biala koszulke pisze...lepsza niz czarna...bo latem bedziemy przeciez w nich chodzic...a latem w czarne to troche grzeje :thumbdown:

BIALA :good:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 23:38_________________________________________________No Panie i Panowie...na Mannego aucie pokazalem jak moze polakierowac auto "moj" czlowiek wiec jak cos to zapraszam :tongue4:

DLA KUBU A4 - Ceny do negocjacji!!!!!!! :cool1:

Opublikowano

statystyka ogarnięta :dance: nareszcie ten cholernie ciężki dzień się skończył.. byle do jutra

Opublikowano

Filipe ...ja sie na taka biala koszulke pisze...lepsza niz czarna...bo latem bedziemy przeciez w nich chodzic...a latem w czarne to troche grzeje :thumbdown:

BIALA :good:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 23:38_________________________________________________No Panie i Panowie...na Mannego aucie pokazalem jak moze polakierowac auto "moj" czlowiek wiec jak cos to zapraszam :tongue4:

DLA KUBU A4 - Ceny do negocjacji!!!!!!! :cool1:

:polew: nie mogę się odpędzić od wiadomości z prośbą o namiary na lakiernika ;P
Opublikowano
:bry: Ale upał :JC_fan:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:bry:

Bardzo fajna pogoda ... cały maj na taką czekałem :decayed:

Opublikowano

Paweł wszystko fajnie,ale jak mam pracować na zewnątrz to już na samą myśl mam dość :wallbash: Na szczęście więcej jestem w pomieszczeniu i latam po forum :naughty:

Opublikowano

jak wyglada sprawa koszulek firmowych lub kurtek mam dojscie do nadruku z naszym duzym logo za 10zł przy zamówieniu min 30szt / nasze kuszulki lub kurtki / ogladałem w hurcie koszulki dobry gatunek koło 20 zł szt kurtki koło 60zł wiatrówka wodoodporna /. proponował bym białe koszulki z ciemnym logo klubu na pleckach, ja taką bede miał napewno :shocked:

ja bym sie chetnie pisal na wiatroweczke :)

Ps. :hi::kawa:

Opublikowano

musimy porozmawiac na spocie o propozycji filipa :hi:

Opublikowano

:bry:

oby tylko pogoda się nie zepsuła :gwizdanie:

Opublikowano

No właśnie ... co z jutrem ?

Opublikowano

sobota godz.17:30 pod luczniczka

1.majki

2.rafi

Opublikowano

sobota godz.17:30 pod luczniczka

1.majki

2.rafi

3.Kierownik

Opublikowano

Sobota godz.17:30 Bydgoszcz pod luczniczka

1. majki

2. rafi

3. Kierownik

4. Reniu

5. ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.