Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Albo się gaznął :naughty:

tez moze byc :mysli:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

narobisz smaku :) :) :gwizdanie:

Opublikowano

Rany, Karol, wsiadam w moją czarną strzałę i pędzę do Ciebie!!!

Opublikowano

Na forum było już kilka razy że gruchot daje lipne plecionki :gwizdanie: Ja mam zostawioną puszkę kata, została tylko wybebeszona z wnętrzności.

Ja myślę o założeniu strumienicy do A4, bo cały łącznik elastyczny(harmonijka) jak i plecionka wokół są walnięte. Ale czekam na decyzję syna, przecież nie będę mu się narzucał :mysli:

strumiennica to lipa, prosta rura najlepsze rozwiazanie :good:
Opublikowano

Na forum było już kilka razy że gruchot daje lipne plecionki :gwizdanie: Ja mam zostawioną puszkę kata, została tylko wybebeszona z wnętrzności.

Ja myślę o założeniu strumienicy do A4, bo cały łącznik elastyczny(harmonijka) jak i plecionka wokół są walnięte. Ale czekam na decyzję syna, przecież nie będę mu się narzucał :mysli:

strumiennica to lipa, prosta rura najlepsze rozwiazanie :good:

Jak mam to rozumieć?

Prosta rura, to znaczy jaka? I dla czego strumienica, to lipa?

Opublikowano

ogolnie panowie ... z tym wycinaniem katalizatórw to taka "zawiła" sprawa ... bo wystarczy ze pojedziecie na SKP ... i będzie upierdliwy diagnosta ... zabierze auto na dymomierz i po frytach ... przeglądu nie podbije .

Strumienica , tylko sprawia że układ wydechowy nie zużywa sie pod wpływem "kwaśnego" dymu , a prosta rurka sprawia ze spaliny nie maja zadnych oporów przy "przelocie"

Opublikowano

Ja nie rozumiem, że rozwinęła się rozmowa na temat katalizatorów, a nikomu nie pociekła nawet ślinka na widok wędzonek Karolusssa... nie wiem jak wy, ale ja się piszę na najbliższe wędzenie...

Opublikowano

zuza ... ja musze trzymać linnie , dlatego nawet nie mogę o tym myśleć :decayed:

Opublikowano

No chyba żeś Kierownik z choinki spadł... nie ma nic smaczniejszego i zdrowszego niż wędzona rybka...

Opublikowano

Ja krótko:

Wędzonki - ślinka pociekła

Katy - trzeba wyciąć ustrojstwo

GO GO PARAGWAJ! :polew: :polew:

Opublikowano

cholera ... wyrównali... :wallbash:

Opublikowano

No chyba żeś Kierownik z choinki spadł... nie ma nic smaczniejszego i zdrowszego niż wędzona rybka...

ja wiem , ja wiem :>

Opublikowano
  • Autor

karoluss ja jestem w weekend oblukac tą wedzarnie, zrobimy kontrole jakosci z 0,7l :cool1:

ps. kierowniku od 4lat nie miałem badania na emisje spalin

Opublikowano

a moze ja tez bym obadał

Opublikowano

Rany, Karol, wsiadam w moją czarną strzałę i pędzę do Ciebie!!!

Hehehe Zuzk@ zapraszam, zapraszam :naughty: Na zachete dodam ze czeka jeszcze to:

2r21zdj.jpg

karoluss ja jestem w weekend oblukac tą wedzarnie, zrobimy kontrole jakosci z 0,7l :cool1:

Spoko zobaczy sie musze grafik sprawdzic :)

a moze ja tez bym obadał

Znaczy sie szykuje sie jakas popijawa? :gwizdanie:

Ps. nawet nie bede wklejac jak wyglada srodek bo sie rozplyniecie... :polew: a Zuz@ na prawde nie wytrzyma i przyjedzie a ja musze o 6 wstac do pracy hyhyhy

Opublikowano

karoluss ja jestem w weekend oblukac tą wedzarnie, zrobimy kontrole jakosci z 0,7l :cool1:

ps. kierowniku od 4lat nie miałem badania na emisje spalin

wpadnij na poczte , albo do samochodówki ... :kox:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 22:22_________________________________________________słaby mecz :thumbdown:

Opublikowano

A zobacz tą stronę Grześ:

http://www.katalizatory.com/?gclid=CPeMh8j556ECFQcx3wodaQ11Jg

Tu jakoś lepiej chyba płacą za katy.

właśnie szukałem rano tej strony i nie znalazłem :tongue4:

jutro zadzwonie i dam znać jaka różnica...czy więcej jak 50zł

bo chodzi też o to że wasze 110konne mają większego kata :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.