Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :) ale nudny mecz anglików.. zawiedli mnie po raz drugi :kwasny:

czy dobrze pamietam Jedrek obstawiałeś dla angli 3:0 :gwizdanie: :naughty::polew:

tak mi się zdawało, ale co zrobić... dziś żaden obstawiany mecz by nie wszedł :polew: dobrze, że u bukmachera nie stawiam :decayed: ogólnie dzień mistrzostw uważam za niezbyt atrakcyjny... może jutro będzie ciekawiej... jutro Ghana : Australia, Holandia : Japonia i Kamerun : Dania... miłego weekendu życzę wszystkim :) mam nadzieję, że coś się uda zorganizować :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema Michal...

jestem za holandia ... i w ogole zeby zdobyli mistrzostwoj.... oranje do boju

Opublikowano

siema Michal...

jestem za holandia ... i w ogole zeby zdobyli mistrzostwoj.... oranje do boju

:no: Holandia to nie jest mundialowa drużyna...tak jak Hiszpania

eliminacje zawsze ładnie przejdą a na turnieju nic nie grają,tak bylo w 94,98,02,06

Opublikowano

Witam :) ale nudny mecz anglików.. zawiedli mnie po raz drugi :kwasny:

czy dobrze pamietam Jedrek obstawiałeś dla angli 3:0 :gwizdanie: :naughty::polew:

tak mi się zdawało, ale co zrobić... dziś żaden obstawiany mecz by nie wszedł :polew: dobrze, że u bukmachera nie stawiam :decayed: ogólnie dzień mistrzostw uważam za niezbyt atrakcyjny... może jutro będzie ciekawiej... jutro Ghana : Australia, Holandia : Japonia i Kamerun : Dania... miłego weekendu życzę wszystkim :) mam nadzieję, że coś się uda zorganizować :gwizdanie:

:hi::kawa:

witam, no dziś mecz Ghana-Australia,będzie miał kolosalne znaczenie,ale na kogo stawiac to pojecia nie mam,ten mundial mnie zaskakuje i jest nie przewidywalny :mysli:

pozdrowionka dla wszystkich i miłego dzionka :cool1::good:

Opublikowano

Tam pokazujemy auto oraz jego właściciela, nie widzę tam żadnych pomyłek :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

nie mam drobnych Kierownik :polew:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 09:39_________________________________________________a tutaj tuning ala wiocha

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11573138

paźmierz tygodnia :polew:

Opublikowano

:bry:

no autko Patroxa jest piękne...

Opublikowano

Strzelce Dolne :gwizdanie:

639d34132461034emed.jpg85dbf7bdbbc3eb9fmed.jpg

0d5b792c821335d6med.jpg7e0cbd0c38a09d03med.jpg

foto słabej jakości bo nie zauwazyłem że miałem jakość mms ustawioną :wallbash:

Opublikowano

co sądzicie o tym??

f29b8c4d59.jpg

Opublikowano

co sądzicie o tym??

f29b8c4d59.jpg

eeeeeetam,pewnie same cwaniaczki beemkami będą wariować :wink4:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 14:39_________________________________________________nie lubie takich klimatów,lepiej naszą paczką na grilla śmignąć :hi:
Opublikowano
  • Autor

dokładnie tez nie moje klimaty, palące gume bmw e30 z dresikiem w środku

Opublikowano

"w planach drift oraz palenie gumy" jak dla mnie to wszystko w tym temacie... ja sobie odpuszczę taką imprezę :thumbdown:

Opublikowano

chociaz ciekaw jestem gdzie bedzie nowa miejscowa :) moznaby skorzystac hehehe no chyba ze pojada do gory na kauflanda :polew:

Opublikowano

:hi: ja juz wszystkie egzaminy mam za soba wiec moze jutro jakis spontan

kto sie pisze!!

1. ArturB6

2. ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.