Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak ma się dzieciaki to o 6 jest się na nogach obojętnie czy to światek czy piątek

a najgorszy wnerw mam bo w sobote i niedziele wstają jeszcze wcześniej

a tak na marginesie jakiś spot spontan się dzis szykuje

bo plany mi sie pozmienialy i mógłbym sie pokazać :P

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzieciaki fajna sprawa , ale jak narazie to muszę się wysypiać , więc odpuszczam :decayed:

Co do spontana moje szanse na przyjazd się zwiększyły do 50 % :wink4:

Opublikowano

:bry:

jak tam humorki z rana :cool1:

Opublikowano

:bry:

na poczatek odswieze liste na spontana na dzis :evil:

1. ArturB6

2. Jedrekx

3. Tomiczka

4. MichalG23

no i czekamy dalej

Opublikowano

niedługo urlopik :th:

tradycyjnie wypad na morze i na południe, do Żagania,do rodzinki :cool1:

nie wiem czy widzieliście,a czy ja dam rade ogarnąć :polew: znowu na tym rondzie :naughty:

za***iste co? :mysli:

74adf451b7526fc9med.jpg

pozdrowionka :good:

Opublikowano
:hi: Miało padać a tu taka ładna pogoda :good:
Opublikowano

no pogoda elegancka :good:

Opublikowano

Idealna pogoda na wybory ... no i na spota :wink4: :wink4:

Opublikowano

Dopiero wieczorem będę wolny.Musze do Ojca jechać i trochę pobyć z rodziną,może gdzieś przejedziemy sie.Cały tydzień wracałem pózno do domu,ale już luzik.Pozdrawiam i życze miłej i słonecznej niedzieli.

Opublikowano

Idealna pogoda na wybory ... no i na spota :wink4: :wink4:

na wybory do obory :polew:

JAREK, JAREK, JAREK, kto :mysli: KACZYŃSKI :polew:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 10:18_________________________________________________taki Jarek jakby został prezydentem to np. na wyjazdy wizyty zagraniczne :mysli:

zamiast z żoną to z kotem swoim by jeździł :polew:

za***ista reklama państwa :polew:

jak on, zostanie prezydentem to juz nigdy w zyciu nie pojade za granicę,

wstyd i hańba :sick3::thumbdown:

Opublikowano

Do urn! Ja już spełniłem swój obywatelski obowiązek! :good:

Opublikowano

Witam... :hi:

O której ten spontan, bo mi się parapetówka w Bydg szykuje to może podjadę...

Opublikowano

Kto głosuje na Jarka temu uschnie fujarka! :polew:

Opublikowano

To rzeczywiście odpowiedź na moje pytanie Karolu... a Ty szykujesz się na spota???

Opublikowano

po 17:00 jestem dopiero wolny ... Więc może na 17:30 ? :wink4:

Opublikowano

Czołem :hi:

My już byliśmy pogłosować :banned: a po drodze spotkaliśmy Strobo :cool1:

Opublikowano

na spontana zeby troche pogadac moze byc nawet 18:00 pod luczniczka...

teraz jade na dzialke po 16 wroce i sprawdze liste jak sie nikt nie dopisze to spota nie bedzie bo w 4 auta troche nie ma sensu :evil:

Opublikowano

Artur w 7

Wasza ekipa :cool1: + jedrzej , ja , kolega heretic i zuza pewnie by zajechała :decayed:

Opublikowano

To rzeczywiście odpowiedź na moje pytanie Karolu... a Ty szykujesz się na spota???

Zobaczymy jak sie dzien ulozy :) Mam nadzieje ze sie uda a jak nie to innym razem

Opublikowano

ja po obiadku na wybory, a potem z Wami się spotkać :) generalnie ja mogę podjechać nawet jak będą 4 auta bo za tydzień będę musiał odpuścić z racji nauki :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.