Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Jeszcze raz dzięki za spota .Było :good:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 08:57_________________________________________________

Artur dopiero ? To gdzieś ty z Mannym zajechał ? :gwizdanie: :naughty:

Gurban , a kiedy do Bydgoszczy zawitasz swoją maszyną ? :decayed:

Paweł będę i u Was.Może następnym razem.

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

a my dziś z Mannym egzam ze statystyki mamy ;(

Opublikowano

:bry:

a my dziś z Mannym egzam ze statystyki mamy ;(

Czego Wam życzyć?Chyba połamania długopisów :naughty: Pozwoliłem sobie założyć nowy wątek.Proszę o komentarze i inne propozycje :mysli:

http://www.a4-klub.pl/smf/propozycje_spotow_w_nowych_miejscach-t140616.0.html

Opublikowano

ja nie dziękuję żeby nie zapeszyć :tongue4: chociaż i tak czuję, że nie pójdzie dobrze :/

Opublikowano

Witammmmm.

Ale się wyspałem. Teraz mogę jeździć :kox:

Opublikowano

Z tym wyspaniem to tylko denerwujesz tyrających od świtu :naughty::polew:

Opublikowano

Dzień dobry wszystkim... pora na poranną kawę... o jejku, to już ta godzina???

Opublikowano

To o której Wy w tym wojsku wstajecie? :naughty:;)

Opublikowano

A no, różnie... :polew:

Opublikowano

elo! Tomiczka i Zuza nie draznijcie Lwa :tongue4:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 10:51_________________________________________________Tomiczka a Tobie moge powiedziec tylko tyle ze jutro sie nie wyspisz i obiecuje ze wypoczety jutro nie bedziesz :bicz:

Opublikowano
elo! Tomiczka i Zuza nie draznijcie Lwa :tongue4:

Może nie lew ale...

45498984.jpg:polew:

Opublikowano

Reniu moge byc i tym misiem bo tak samo dzis wygladam :polew:

Opublikowano

Zuza... ładna torebka :polew:

Opublikowano

Ale wszyscy ciężko pracują(nastała cisza) i uczą się,tylko ja na necie siedzę :naughty: Tak mam że jednego dnia brak czasu aby wejść(w pracy) na forum a innego siedzę już kilka godzin :gwizdanie: Zuzka pewnie ma defiladę,bo wczoraj miała strój galowy wyprasowany :evil: Dobra już :sick3:

Opublikowano

Cisza nastała bo sam sobie nie będę odpowiadał :decayed: Zaraz trzasne drugą kawę bo coś nie mogę się rozruszać :lazy:

Opublikowano

Reniu ja juz po 3 kawach jestem i dalej cos rozkojarzony chodze :wink4:

Opublikowano

No to pora na drugą kawę dziś... a w ogóle to może się w końcu zwlekę i zacznę coś robić... może nie koniecznie defiladę... ta zdarza mi się raz w roku przy dobrych wiatrach, jak nie jestem akurat na urlopie :naughty:

Co do torebki to od Gucciego, prawda, że gustowna??? :polew:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 12:48_________________________________________________Artur wczoraj coś zaszalał i dzisiaj nie może dojść do siebie po tych inhalacjach... tak mu zatoki przeczyściło, że dziś ma przeciąg... między nosem i uszami :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Hehehe :polew: A może opracował koniaczek od Manego :naughty:

Opublikowano

Nie, no koniaczkiem to mnie też kusił i tak sami by wypili??? :tongue4:

Opublikowano

Może zapijał smutek, że się nie zgodziłaś :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.