Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Ale piękna pogoda, aż szkoda siedzieć przed kompem.

Zatem pozdrawiam i uciekam nad wodę :decayed:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

PS. wszystkim Piotrom i Pawłom życzę wszystkiego najlepszego :good::JC_fan::drinks:

no najlepszego wszystkim Piotrom i Pawłom ;) Reniu przypomniałeś mi, że przy okazji mój brat ma imieniny :P

:hi::drunk:

No i oczywiście wzajemnie :decayed:

Opublikowano

piotrom i pawłom najlepszego :cool1:

zimny lech :naughty:

miałem cicha nadzieje na portugalię :gwizdanie: ale.... co tam

Hiszpania jednak :good: szacun, coraz ciekawiej sie robi :kox:

pozdrowionka dla wszystkich :a4fan:

Opublikowano

Oj, dobry był mecz, Hiszpania grała agresywnie, potem udzieliło się Portugalii...jedna żółta i jedna czerwona kartka dla Portugalii... fauli było dużo, a sędzia był dość pobłażliwy... było na co popatrzeć... [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 22:55_________________________________________________Gdzie są wszyscy spamerzy??? :gwizdanie:

Opublikowano

Dziś przejechałem się Passatem B5 fl i niestety ... po tej przejażdżce doszło do mnie ... ze muusze sporo namodzić w mojej żeby dojsc do podobnego rezultatu jak było tam ... ale spokojnie sie doreza :wink4:

Opublikowano

Heloł, mecz już się skończył!!!

Opublikowano

Heloł, mecz już się skończył!!!

ehem :decayed:

Opublikowano

Dziś przejechałem się Passatem B5 fl i niestety ... po tej przejażdżce doszło do mnie ... ze muusze sporo namodzić w mojej żeby dojsc do podobnego rezultatu jak było tam ... ale spokojnie sie doreza :wink4:

O jakim rezultacie mówisz? Chcesz Audi upodobnic do VW? :thumbdown:
Opublikowano

kieras ma wizję :kox::polew:

Opublikowano

Navi 2 din na desce ;( :slina::shocked:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 23:16_________________________________________________Juz nie będe nic mówił jakie wizje miałem na rezenie po przejechaniu sie najnowszym superb w DSG.. w pełnym pakiecie oswietlenia ... pół skóry ... i ten bagażnik otwierany automatycznie z pilota :blink::slina: :slina: :slina:

Opublikowano

Kiero tylko nie zrob z Audi skody bo bedzie żeźnia :polew: :polew: :polew:

Audi to Audi i ma dosc klasy sama w sobie :cool1:

Opublikowano

kosz 2 din 500 zl

navi jakieś 1000 zl :shocked:

uwierz mi artir , nowy superb nie sieje wiochy jak samochody z poprzednich generacji skody ... az tak daleko nie zostaje juz za a4 i passatem ... bardzo ładne autko ... :good:

I u mnie cos naprawde musi sie podobać , zeby wywołać u mnie takie wrażenie :wink4:

Opublikowano

Kierownik mlody jestes i zeby w tym serwisie od tego ogladania w glowe nie dostal bo oszalejesz :polew:

Opublikowano

Artur , bez urazy , ale chyba widzielm troche wiecej takich za przeproszeniem "zajebistrzych" bryk niz nie jeden smiertelnik ii naprawde musze przyznac ze niemiecko-czescy konstruktorzy zrobili kawał dobrej roboty w nowej superb , jak i Octavi RS ... bo reszta skód smierdzi plastikiem ze az nie mozna w nich wysiedzieć :decayed:

Opublikowano

jest tu ktoś jeszcze? ja też byłem za Portugalią i właśnie wróciłem z oglądania meczu... nic ciekawego :kwasny:

Opublikowano

dobrze ze niezdążyłem na ten mecz , bo podobno nuda ze o hoho :naughty:

Opublikowano

Temat skody kontra Portugalia... nieźle, jak na forum Audi...

Opublikowano

dobra my tu pierdu pierdu, a Felipe obchodzi dziś urodziny! najlepszego Felipe!!!!! :drunk:

Opublikowano

:drunk:

Najlepszego Filip

Opublikowano
:bry::kawa::pali: Najlepszego Filip :drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.