Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry: najlepszego Filip!! :drunk: :drunk: :drunk:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Najlepszego Filip :drinks:

Kieras... Nowa Skoda jest fajna ale teraz byś nie miał skrzywionych poglądów trzeba Cię wsadzić do Nowej A8 :kox:

Opublikowano

Życzonka dla Filipa... :brawo: :brawo: :brawo:

Opublikowano

Najlepszego Filip! :drunk::banan3:

Opublikowano

Wszystkiego naj naj najlepszego Felipe :drunk:

Opublikowano

:hi:

Najlepszego Filip :drinks:

Kieras... Nowa Skoda jest fajna ale teraz byś nie miał skrzywionych poglądów trzeba Cię wsadzić do Nowej A8 :kox:

Reniu ...

Ja to wszystko rozumiem sa samochody i zabawki ... w porównaniu do nowego a8 to 90% reszty aut to włąsnie zabawki ... nowy superb na full kosztule +/- 150 tys zl ? a nowe a8 ile ? 450 tys zl ?

We wrześniu wybieram sie na wycieczke do Maranelo i Sant Agata .... kumaci wiedzą co tam jest :kox:

Opublikowano

Za dobre trzeba płacić :naughty: Superb przyzwoite auto za dobre pieniadze choć styliści pewnie celowo zje&@#li tył by auto nie było lepsze od Paska :naughty:

Nowa Octavka też dobre auto... ale ja po prostu nie lubie skodziarzy :decayed:

Opublikowano

Wiadomo, że skoda nigdy nie będzie lepsza od vw czy audi, koncern na to nie pozwoli. Od kilku lat mam okazję jeździć octavią i powiem, że oprócz plastikowego wnętrza nie mogę nic zarzucić skodzie...

Opublikowano

Kieras i co przywieziesz sobie model Ferrari :mysli::evil:

Opublikowano

nee , wkręcę się czy czasem nie potrzebują kogoś do roboty ... a jak nie tam to jescze pozostaje lambo :decayed:

Opublikowano

Myślę o zmianie concerta 1 din na rns-e. Ma ktoś jakąś firmę do polecenia :naughty:

Opublikowano

Wszystkiego naj naj naj felipe!!!

Opublikowano
Opublikowano

Dziś kolegów i koleżanki odwiedzę w Bysi :naughty: Jadę na awarię :gwizdanie: będzie wiecej kasy na wypłatę.Może kogoś spotkam i pokłonie sie :hi: Będę w okolicach Fordońskiej a Gajowa .

Opublikowano

Pewnie znalazło by się jeszcze więcej ale to żadne atrakcje cenowe nie są :gwizdanie:

Opublikowano

Dzięki za linki. :notworthy: Ja znalazłem http://www.nawigacje.bydgoszcz.pl/nawigacje_fabryczne.html. wołają z montażem 2200. Zastanawiam się czy kupować sam navi i rezać wszstko - kosz 2din, antena,złącza rns,ponoć nawet panel klimatronika trzeba wymienić czy zlecić i bulić i ma się ALL :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

te firmy w Bydgoszczy to sobie mozna wpuscic w buty!!!!

I nie chodzi o sam zkup NAVI- musisz kupic: panel kilmatronika, kosz 2din, wiaze sie to z rozebraniem calego tunelu...itd itd...wiec sie zastanow jeszcze raz...firmy w Bydgoszczy ktore proponuja z montażem sa do...no wszyscy wiedza do czego...

...wiec jesli juz sie zdecydujesz to rezaj sam, ale proste to nie bedzie...od cholery roboty...glupich konektorkow mozesz czasem szukac tydzien albo lepiej wiec roboty troche jest i kablekowania rowniez...

Dodam dla Karola ze ja sie rozgladam ale nie za takimi uzywkami po 1700 bo to nie ma glebszego celu...za ta kase to mozna nowa kupic :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.