Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co tu taka cisza?? :shocked:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 23:51_________________________________________________Grzechu namierzony przedwczoraj (chyba) kolo lidla :wink4:

Blondi, chłopaki wymiękają...[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 00:07_________________________________________________ :polew: skąd wiedziałaś, że będę??? :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 00:08_________________________________________________Pora na kolejny odcinek telenoweli: Zuza w swoim poście do Artura zapytała o coś, co było ważne i istotnie nie tylko dla nich dwojga, ale także dla wszystkich klubowiczów... :cool1:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 00:10_________________________________________________Kolejny odcinek we wtorek, bo wyjeżdżam :tongue4:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a Artur jej odpisal...Reniu rano wstanie z bolem glowy i pewnie sie usmieje ze telenowela kreci sie dalej :polew:

Opublikowano

co tu taka cisza?? :shocked:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 23:51_________________________________________________Grzechu namierzony przedwczoraj (chyba) kolo lidla :wink4:

Blondi, chłopaki wymiękają...[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 00:07_________________________________________________ :polew: skąd wiedziałaś, że będę??? :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 00:10_________________________________________________Kolejny odcinek we wtorek, bo wyjeżdżam :tongue4:

hehehe a nie mowilam!!

To bedzie Nam Ciebie brakowalo, kto bedzie spamowal?? :kwasny:

Opublikowano

czekajta z tym serialem...ide po popcorn :lol1:

Opublikowano

a Tomiczka jak wstanie dorwie sie do respiratora i zlapie sie zaglowe...zawola Agnieszke i powie Ty widzisz co ten "duren" wyprawia :polew:

Opublikowano

a Artur jej odpisal...Reniu rano wstanie z bolem glowy i pewnie sie usmieje ze telenowela kreci sie dalej :polew:

Zgłupiałeś? Pierwsze primo telenowela coś marnie się kręci, drugie primo sportowcy nie miewają migren :naughty:

:polew:

Opublikowano

Grzechu wygodnie zasiadl przed kompem i czyta...ze rozumieniem strona po stronie...post po poscie i... :mysli:

wynik myslenia - nie dowiary...

Majki wstanie walnie wyklad zeby nie spamowac...a My i tak dalej swoje :wink4:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 00:24_________________________________________________Reniu a Ty juz po treningu?? Myslalem ze jeszcze trenujesz...ja o tej porze przewaznie zaczynam trening :polew:

Opublikowano

Nie powiedziałem ostatniego słowa a z mojej składni można wywnioskować że jeszcze nie przedawkowałem, co bym mógł mieć zmęczeniowe bóle głowy :decayed:

Opublikowano

tylko nie mow ze przy sobocie odpusciles sobie trening...to jest nie dopuszczalne :polew:

Opublikowano

a gdzie główna bohaterka?? :mysli: ....aha :naughty: , teraz pewnie będzie scena zdrady jak to w tasiemcach bywa :cool1:

Opublikowano

bole glowy czasem sa z blizej nie wyjasnionych przyczyn :evil:

Opublikowano

tylko nie mow ze przy sobocie odpusciles sobie trening...to jest nie dopuszczalne :polew:

:naughty: nie powiedziałem ostatniego słowa znaczy się zapas bro w lodówce jeszcze się nie wyczerpał :kox:

Opublikowano

tylko nie mow ze przy sobocie odpusciles sobie trening...to jest nie dopuszczalne :polew:

:naughty: nie powiedziałem ostatniego słowa znaczy się zapas bro w lodówce jeszcze się nie wyczerpał :kox:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :drunk:

Opublikowano

jak ktoś chce to mam ETKA VW / AUDI 7.2 V5 INTERNATIONAL 2010 [PL]

jak co PW

Opublikowano

:drinks:

Najnowsze etki chyba niewiele dla nas wnoszą bo sa dodawane tylko nowe modele aut z grupy. :cool1:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 00:36_________________________________________________[br]

EDIT

Ktoś tu mówił że duże benzyny nie mają raczej sporych przebiegów :gwizdanie:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?lang=de&id=129565192&pageNumber=1&tabNumber=1

Opublikowano

Jasne Grzechu, ale aktualizacje dotyczą nowych modeli wprowadzanych przez koncern. W kwestii np. B5 nie ma zmian, przecież baza części modelu nie produkowanego nie zmienia się :gwizdanie:

Oczywiście, tym którzy nie mają ETKI polecam najnowszą wersję, jak coś to PM do Grzecha :hi:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 00:48_________________________________________________

Ktoś tu mówił że duże benzyny nie mają raczej sporych przebiegów :gwizdanie:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?lang=de&id=129565192&pageNumber=1&tabNumber=1

jeszcze cofany pewnie :polew:

Raczej nie, w DE manipulacja przy przebiegach jest karalna. Oczywiście niemiecki turas nie różni się niczym od polskiego handlarzyny ;)

Opublikowano

No to pora na kolejny odcinek... ale zdrady nie będzie... jeszcze nie...

Opublikowano

Reniu to miałem na myśli że są uaktualnione dane (tj nowe modele i ich części) :hi:

Opublikowano

Grzechu... :good:

Zuza... I dobrze... zobaczmy co bohaterowie zmontują :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.