Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a może nie wiesz, że masz? :wink4:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a może nie wiesz, że masz? :wink4:

wydaje mi sie ze nie mam :polew:

Opublikowano

Karol a może masz 80 b4 przerobiona na bude b7 :blink:

tego też nie wiesz?? :polew:

Opublikowano

Grzechu jesli to cie pocieszy to ja nie mam :)

Masz, masz, tylko jeszcze o tym nie wiesz :tongue4::polew:

Opublikowano

ja nie mam ;( tylko z kluczyka :P

Opublikowano

Witam:)

Jakby ktoś był zainteresowany posiadam na sprzedaż VW PASSATA B5 lift 2001r 1.9 tdi (74KW) 101 KM,w razie jakichkolwiek pytań prosze4 o kontakt priv.

Opublikowano

Karol a może masz 80 b4 przerobiona na bude b7 :blink:

tego też nie wiesz?? :polew:

Jesli takis znawca to jesli na najblizszym spocie zamkniesz mi okna z pilota stawiam browara... a jak nie zamkniesz stawiasz butelke Chivasa :P:polew:

Teraz wiesz czy chcesz sie zalozyc czy nie ?

Opublikowano

Karol a może masz 80 b4 przerobiona na bude b7 :blink:

tego też nie wiesz?? :polew:

Jesli takis znawca to jesli na najblizszym spocie zamkniesz mi okna z pilota stawiam browara... a jak nie zamkniesz stawiasz butelke Chivasa :P:polew:

Teraz wiesz czy chcesz sie zalozyc czy nie ?

moge butelką Chivasa otworzyć okna :polew:

to lepszy mod jak szybki z pilota otwierane :polew:

Opublikowano

Grzechu Ty masz pomysly :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

heh Zuzka wykrakalas z tymi szybami :tongue4: Dowód zabrany :decayed: Na dodatek wzieli mnie za złodzieja bo sie okazalo ze telefon ktory mialem byl kradziony :wallbash: :wallbash: Polska policja przesluchiwala mnie 3 godziny o glupi telefon :wallbash:

Opublikowano

Za co dowód poleciał?

Opublikowano

Za szyby przyciemnione z przodu... Petara, przecież ja Ci tego nie życzyłam, przepraszam :( i błagam o wybaczenie :notworthy:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 00:38_________________________________________________

Karol a może masz 80 b4 przerobiona na bude b7 :blink:

tego też nie wiesz?? :polew:

Jesli takis znawca to jesli na najblizszym spocie zamkniesz mi okna z pilota stawiam browara... a jak nie zamkniesz stawiasz butelke Chivasa :P:polew:

Teraz wiesz czy chcesz sie zalozyc czy nie ?

Karol ja się założę, ale o coś innego...

Opublikowano

:bry:

dzien czas zaczac :evil:

Opublikowano
:bry: upalny dzien :heat: czas zaczac :wink4:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Karol ja się założę, ale o coś innego...

Prawie sie zgodzilem tylko jeszcze nie wiem co to cos innego, a po ostatnim mundialu boje sie o te kobiece pomysly :D Jak bede wiedziec o co to sie bede wtedy zakladac :wink4:

I witam wszystkich :hi: zapowiada sie kolejna "parówa"

Opublikowano

:bry:

jakoś tak przyjemniej po tym deszczu..

Opublikowano

heh Zuzka wykrakalas z tymi szybami :tongue4: Dowód zabrany :decayed: Na dodatek wzieli mnie za złodzieja bo sie okazalo ze telefon ktory mialem byl kradziony :wallbash: :wallbash: Polska policja przesluchiwala mnie 3 godziny o glupi telefon :wallbash:

Uuu... dzień z atrakcjami :wallbash:

No a teraz czas na kawkę :kawa:

Opublikowano

a jak tam propozycje dzisiejszego spota ? o ktorej godzinie sie spotykamy ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.