Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale upal po 14 godzinach pracy mam dosc

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No nie mogę :polew: jeszcze słowo i znów zacznie się telenowela... :tongue4:

jakie slowo...ja moge zaczac telenowele...jesli nie bedzie o mnie :polew: :polew: :polew: Zuzk@ a Ty nie kus losu :wink4:

Opublikowano

Karol...forum...czy Ty :polew: :polew: :polew: :polew:

Oczywiscie zartuje...ale teraz wiem jak to ja bylem wkrecany :polew:

Hmm nie wiem czy nadazam za trescia ale o co chodzi...? I jakie wkrecanie?

...jeszcze słowo i znów zacznie się telenowela... :tongue4:

Forum bez telenoweli jak widac slabo przedzie :tongue4:

Opublikowano

żeby trochę rozweselić słyszeliście moze kawal o kadlubku??co nie mial raczek ani nozek??

Akcja dzieje sie popoludniowa porą. Mama wystawiła kadłubka na leżak przed domem zeby się poopalał. LeżaĄć zobaczył jak jego koledzy gdzies idą. Siema chlopaki ; siema kadłubek. Gdzie idziecie pyta kadlubek - na bassen poplywac. To zabierzcie mnie ze sobą. Oni zglupieli popatrzeli na siebie i pytaja sie go - ale jak ty sobie to wyobrazasz nie masz przeciez ani raczek ani nozek no co Ty... Kdadlubek na to ze bedzie zapierd... uszami. Przekonal kumpli wzieli go pod pache i ruszyli na basen. Po basenie skoczyli na pizze i cole i tak siedza i jeden nagle mowi sluchajcie gdzie jest kadlubek nie ma go z nami. Pewnie musial zostac na basenie. Zostawili ta pizze biegna ile sil na basen i patrza ze kadlubek na dnie basenu lezy. Wskoczyli szybko, wyciagneli i ocucili i pytaj sie kadlubka - co ty odwalasz zwariowales mogles sie utopic!! Mowiles ze bedziesz zapierd... uszami!!! Zapierd... to ja tego co mi czepek na uszy zalozyl:)

Mam nadzieje ze podobal sie

Opublikowano

Faceci i Wasze pudełka nicości...

Opublikowano

Faceci i Wasze pudełka nicości...

ze co?? pudelka milosci...mialobyc?? :polew:

Opublikowano

żeby trochę rozweselić słyszeliście moze kawal o kadlubku??co nie mial raczek ani nozek??

Akcja dzieje sie popoludniowa porą. Mama wystawiła kadłubka na leżak przed domem zeby się poopalał. LeżaĄć zobaczył jak jego koledzy gdzies idą. Siema chlopaki ; siema kadłubek. Gdzie idziecie pyta kadlubek - na bassen poplywac. To zabierzcie mnie ze sobą. Oni zglupieli popatrzeli na siebie i pytaja sie go - ale jak ty sobie to wyobrazasz nie masz przeciez ani raczek ani nozek no co Ty... Kdadlubek na to ze bedzie zapierd... uszami. Przekonal kumpli wzieli go pod pache i ruszyli na basen. Po basenie skoczyli na pizze i cole i tak siedza i jeden nagle mowi sluchajcie gdzie jest kadlubek nie ma go z nami. Pewnie musial zostac na basenie. Zostawili ta pizze biegna ile sil na basen i patrza ze kadlubek na dnie basenu lezy. Wskoczyli szybko, wyciagneli i ocucili i pytaj sie kadlubka - co ty odwalasz zwariowales mogles sie utopic!! Mowiles ze bedziesz zapierd... uszami!!! Zapierd... to ja tego co mi czepek na uszy zalozyl:)

Mam nadzieje ze podobal sie

znane :evil:

Opublikowano

Faceci i Wasze pudełka nicości...

ze co?? pudelka milosci...mialobyc?? :polew:

Artur, obejrzyj kabaret to będziesz wiedział głupolu...

Opublikowano

:mysli: glupolu :evil:

wiesz ze nie lubie ogladac filmow i tv :evil:

a za glupola...

Opublikowano

Ale to jest 10 minutowy kabaret!!! :tongue4:

ps. skąd mam wiedzieć, że nie lubisz??? Obejrzyj, pośmiejesz się trochę!!![br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 22:44_________________________________________________Grozisz mi :chytry: nie boję się :evil:

Opublikowano

ja Ci groze :mysli::polew: :polew: :polew:Kobiecie nigdy w zyciu...no chyba ze czyms slodkim... :wink4:

Opublikowano

spamerzy się dobrali i juz 1,5 strony czytania :kox:

Opublikowano

Grzechu no ktos musi nadrabiac :polew:

Opublikowano

Grzechu no ktos musi nadrabiac :polew:

:good:

a już przez tą cisze na forum bałem się że wszyscy samochody pozmieniali na fiaty ,fordy i inne gówna i opuścili klub :polew:

Opublikowano

Właśnie, gdyby nie my, to to forum by wygineło...

Opublikowano

a tak moze mazowieckie i wielkopolskie dogonimy w stronach :polew:

Opublikowano

jest nas za mało :decayed:

Opublikowano

jest nas za mało :decayed:

co Ty opowiadasz...nic z tych rzeczy...zreszta ja moge pisac za 5 osob :polew:

Opublikowano

jest nas za mało :decayed:

za mało aktywnych to sie zgodze :gwizdanie:

bo jakby nas wszystkich z pomorza i kujaw zebrać to wcale tak malo nie jest :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.