Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No właśnie, o tym myślę, bo ja już ostatni tydzień jestem i na dodatek muszę wyjechać już w sobotę... może spocik w sobotę zrobimy??? :naughty:

Zuzk@ musi to na Rusi...jak dla mnie spot moze byc w sobote bo moja mama ma w niedziele urodziny...

Hmmm...a forum faktycznie nawet nie ma co czytac :polew:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to git, pozostaje jeszcze resztę przekonać... to może otworzymy jakąś listę??? :polew:

Opublikowano

sobota ? mi pasuje idealnie ... tylko gdzie ?

Opublikowano

sa tu jacys spamerzy?? :wink4:

o spamie mowa :decayed: zapraszam tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=143328.0

A Ty kiedy zawitasz do PL??

Heloł, jestem jak zawsze, Artur... :tongue4:

no na Ciebie zawsze mozna liczyc :wink4:

niedlugo na spocie sie pojawie jesli przygarniecie mnie ze kirownica z innej strony :decayed:
Opublikowano

Kierownica z prawej nie dyskwalifikuje :wink4:

Tak więc sobota, godzina 16.00??? Bydgoszcz czy Toruń???

1, Zuzk@

2. Kierownik

3. ArturB6

Opublikowano

ja nie mam nic przeciwko ... tylko dojedz cało ... bo pewnie do wyprzedzania , bedzie ci ktos potrzebny :tongue4:

Opublikowano

Cholera... Z przyjemnością bym się nareszcie na spocie pojawił, ale w sobotę ruszam na euro tripa...

Już się doczekać nie mogę, będzie Saab 9-3 2.8 BiTurbo, ciekawe jak się maszyna będzie sprawować :evil:

Opublikowano

manny, ale się chwalisz.. :tongue4:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 00:24_________________________________________________zaraz mi się ten film przypomina :polew: :polew: :polew: eurotrip czy jakoś tak, buaaahaaa :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Mysle ze sobota to bedzie dobry termin...zobaczymy jutro niech sie inni wypowiedza bo moze reszcie ekipy nie pasowac...

Opublikowano

To zrobimy minispota!!! :tongue4:

Opublikowano

Czemu jeszcze nie śpicie? :mysli:

Opublikowano

ja nie mam nic przeciwko ... tylko dojedz cało ... bo pewnie do wyprzedzania , bedzie ci ktos potrzebny :tongue4:

lata praktyki bedzie dobrze :kox:

Opublikowano

Czemu jeszcze nie śpicie? :mysli:

A Ty???[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 00:33_________________________________________________Spamujemy :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Reniu pracujemy nad tym zeby rano byla dla pracujacych jakas lekturka :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 00:34_________________________________________________Reniu a co Ty powiesz na sobotni spot??

Opublikowano

W takim razie czmycham spać, jutro przy kawce poczytam :cool1:

Tylko grzecznie mi tu :naughty:

Opublikowano

No dobra szef poszedl spac to gramy w kalambury ?? :evil:

Opublikowano

No dawaj... wymyślaj wyraz... a ja zgaduję... :tongue4:

Opublikowano

Osoba...ktora wymiata na forum...5liter :evil:

Opublikowano

Kurcze, duży wybór... kupuję literkę

Opublikowano

Jaka??[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 00:57_________________________________________________podpowiedz jest bardzo droga wiec lepiej kombinuj :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.