Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

macie problemy :pali:

:decayed:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wszyscy mają urlop Grzechu;) też będziesz narzekać jak będziesz już w pracy :naughty:

Opublikowano

nie wszyscy mają urlop Grzechu;) też będziesz narzekać jak będziesz już w pracy :naughty:

będe beczeć :confused4:

ale do poniedziałku daleko :kox:

Opublikowano

Dzięki Reniu, między innymi o to mi chodziło :hi:

:hi:

Ja się kolejny dzień roztapiam :heat:

Opublikowano

nie wszyscy mają urlop Grzechu;) też będziesz narzekać jak będziesz już w pracy :naughty:

będe beczeć :confused4:

ale do poniedziałku daleko :kox:

Za to ja, jutro ostatni dzionek w naszej saunie i 18 dni laby :naughty:

Opublikowano

dzisiaj z rańca w drodze do pracy towarzyszył mi MRT.... ładne to jego B7

obaj mielismy nieoczekiwane hamowanie na pasach bo jakąś babcie koles obok przepuszczał.. dużo nie brakowało i by było "kuku" :rolleyes:

Opublikowano

nie widziałem auta MRT z czarnym grillem, a bardzo bym chciał zobaczyć.. trzeba go namówić żeby na spota jakiegoś wpadł :wink4:

Opublikowano

Też go dzisiaj widziałem, koło 8 na Wojska Polskiego :>

Opublikowano

u mnie pod firmą stoi kilka ładnych B7 i B5. jak będę wyjeżdżał z parkingu i jeszcze będą to trzeba będzie powkładać kalendarzyki za wycieraczki :)

Opublikowano

Nowek, a co się dzieje w tym Piechcinie?

Opublikowano
:bry: wszystkim
Opublikowano

Dziś zakładam podłokietnik :good: Przyszedł rano,ale ja jestem w pracy :wallbash: nie mogę doczekać się jak będzie wyglądało po zamontowaniu.Na spota przyjadę już z założonym :gwizdanie:

Opublikowano

podłokietnik rewelacyjna sprawa, cenią sobie troche $$ za taki gadżet :)

Opublikowano

podłokietnik rewelacyjna sprawa

racja :) bardzo się cieszę, że już to mam i nie muszę dokładać bo można się przyzwyczaić :kox:

Opublikowano

podłokietnik rewelacyjna sprawa, cenią sobie troche $$ za taki gadżet :)

Nie jest źle, za jakieś 200-250 można wyhaczyć oryginalny z A4 nawet z tunelem. Ogólnie bardzo przyjemny element wyposażenia :good:

Opublikowano

podłokietnik rewelacyjna sprawa, cenią sobie troche $$ za taki gadżet :)

Nie jest źle, za jakieś 200-250 można wyhaczyć oryginalny z A4 nawet z tunelem. Ogólnie bardzo przyjemny element wyposażenia :good:

Jeden z najprzyjemniejszych ;)

Opublikowano

Ja kupiłem razem z tunelem.Reniu Ty zakładałeś chyba u siebie?Nie ma żadnych trudności z montażem?

Opublikowano

a ja mam pytanie z innej beczki: ma ktoś GTA San Andreas? albo ewentualnie GTA III? bo płytka mi się zgubiła z San Andreas, a chciałem sobie pograć...

Opublikowano

Ja kupiłem razem z tunelem.Reniu Ty zakładałeś chyba u siebie?Nie ma żadnych trudności z montażem?

Prosto i przyjemnie, jedynie ciężko wychodzi zaślepka pod ręcznym.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.