Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

ja zapraszałem więc będe i dropson też

pewnie jeszcze ktos podjedzie także nie ociągac się :tongue4:

SPOT W TORUNIU GODZ 19 PIOTR I PAWEŁ PIĄTEK 23 LIPIEC 2010 ROK

1. Majki

2. Dropson

3.

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja niestety w piatki i soboty odpadam bo z reguły mam jakies promile ;(

Opublikowano

byle nie tak jak z tym kalendarzem...pierwsze dni było coś tam nagryzmolone a potem zupełnie nic tam nie było,i nadal nie ma :kwasny:

O przepraszam.. sam dopisywałem piatkowy spot ostatnio :gwizdanie:

Opublikowano

Tak jak już wspomniano w piątek odpadam, w sobotę bardzo chętnie, tylko nie za późno, bo po południu wyjeżdżam już do pracy :confused4:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 22:55_________________________________________________Tak było w oryginale:

Kierownica z prawej nie dyskwalifikuje :wink4:

Tak więc sobota, godzina 16.00??? Bydgoszcz czy Toruń???

1, Zuzk@

2. Kierownik

3. ArturB6

[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 23:02_________________________________________________Potem Majki zaproponował Toruń:

:hi:

witam wszystkich[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 07:43_________________________________________________

Kierownica z prawej nie dyskwalifikuje :wink4:

Tak więc sobota, godzina 16.00??? Bydgoszcz czy Toruń???

1, Zuzk@

2. Kierownik

3. ArturB6

czas na toruń :tongue4:

myślalem nawet o piątku popoludniu, pod wieczorkiem nawet na spokojnie :gwizdanie:

w każdym bądź razie zapraszam na piątek do torunia, godzinke proponuje wstępnie 18 może 19

[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 23:02_________________________________________________a potem:

mam nadzieje że Ci klubowicze też się piszą na piątek :mysli:

1, Zuzk@

2. Kierownik

3. ArturB6[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 07:57_________________________________________________PIĄTEK 23 LIPCA GODZ 19.00 SPOT W TORUNIU PIOTR I PAWEL ZIELENIEC[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 08:01_________________________________________________zmykam popracowac troszkę :gwizdanie:

pozdrowionka dla wszystkich :thumbdown:

[br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 23:03_________________________________________________po czym napisałam, że w piątek odpadam :evil: więc proszę szanownych panów o niekopiowanie listy
Opublikowano

byle nie tak jak z tym kalendarzem...pierwsze dni było coś tam nagryzmolone a potem zupełnie nic tam nie było,i nadal nie ma :kwasny:

O przepraszam.. sam dopisywałem piatkowy spot ostatnio :gwizdanie:

zauważyłem ...zwracam honor :hi:
Opublikowano

z calym szacunkiem dla chlopakow z Toronto Majki ale ja tym razem nie dopisze sie do listy a to tylko dlatego ze w piatek pracuje do 22...wiem ze kolej jest na spot w Toruniu i moge sie tam zjawic ale w weekend

Opublikowano

:hi:

ja zapraszałem więc będe i dropson też

pewnie jeszcze ktos podjedzie także nie ociągac się :tongue4:

SPOT W TORUNIU GODZ 19 PIOTR I PAWEŁ PIĄTEK 23 LIPIEC 2010 ROK

1. Majki

2. Dropson

3. Damian

4.

jutro zaczynam urlop, w sobote wyjazd nad morze :dance::radocha::dance2:

:cool1:

Opublikowano

byle nie tak jak z tym kalendarzem...pierwsze dni było coś tam nagryzmolone a potem zupełnie nic tam nie było,i nadal nie ma :kwasny:

:OMG: widze grzechu ze masz jakis problem z tym kalendarzem, ciagle sie tego czepiasz... nie kumam :angry:

jak mozna cos tam wpisac jak plany zmieniaja sie prawie codziennie...

jak beda spoty regularne to i kalendarz bedzie uzupełniany a nie.. spot w niedziele, pozniej w piatek... a moze w sobote

zreszta Reniu ustawił spota w kalendarzu na piatek wiec nie wiem OCB :no4:

Opublikowano

:oklaski: Newman

no wlasnie spot mialy byc w niedziele...wiec po co te zmiany :bicz3: :bicz:

Opublikowano

byle nie tak jak z tym kalendarzem...pierwsze dni było coś tam nagryzmolone a potem zupełnie nic tam nie było,i nadal nie ma :kwasny:

:OMG: widze grzechu ze masz jakis problem z tym kalendarzem, ciagle sie tego czepiasz... nie kumam :angry:

jak mozna cos tam wpisac jak plany zmieniaja sie prawie codziennie...

jak beda spoty regularne to i kalendarz bedzie uzupełniany a nie.. spot w niedziele, pozniej w piatek... a moze w sobote

zreszta Reniu ustawił spota w kalendarzu na piatek wiec nie wiem OCB :no4:

:polew: to się nazywa wezwanie na dywanik :polew:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 00:04_________________________________________________myślałem że zjarzycie morał mojego czepiania się ...że ten kalendarz jest zbędny :evil:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 00:05_________________________________________________

jak mozna cos tam wpisac jak plany zmieniaja sie prawie codziennie...

zresztą sam dałeś to do zrozumienia :kox::tongue4:
Opublikowano

oczywiscie możesz mieć swoje zdanie ale to marudzenie na ten temat zaczyna mnie irytowac :angry:

Grzechu.. zrob sobie dobrze i nie wchodz po prostu na kalendarz...

Opublikowano

oczywiscie możesz mieć swoje zdanie ale to marudzenie na ten temat zaczyna mnie irytowac :angry:

Grzechu.. zrob sobie dobrze i nie wchodz po prostu na kalendarz...

będe wchodzić z nadzieją że się czegoś dzięki niemu dowiem poza datą :naughty:
Opublikowano

ja powtorze co napisal Dropson...wrzucic termin spotu w naglowek watku

Opublikowano

macie szczęście że ja tu moderatorem nie jestem bo by tu pozamiatane z tematami było :evil:

Opublikowano

na pewno temat kalendarza bedzie rozwijany w miare możliwości...

przy obecnej sytuacji i spotów "spontanów" nie jestesmy w stanie tego wpisać...

a odnosząc sie do tego co napisał Artur to można spróbować... u innych to działa.. ale tu już Renia sie trzeba zapytac

Opublikowano

Daras Reniu rowny chlop wiec na bank to podepnie :good:

Opublikowano

no i git... ide spac... :lazy:

pozdro dla nocnych marków

Opublikowano

Znowu jakies ekscesy na forum..Nie ogarniam was chopoki :gwizdanie:

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano
:bry: znowu upal :JC_fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.