Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

reniu dawaj fotki ze spotu :kox: i moja niunie z brudem zakopianskim :decayed:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki za spota :notworthy:

jak zawsze super klimat i ekipa :good:

PS Reniu ładny konwój samochodów za nami co :naughty:

max 90km/h :good:

Opublikowano

Hehe... ludzie chyba bali się wyprzedzać bo nie za wiele jednostek nas łykało :kox: mogłem sobie do deski przykleic aparat było by śmieszniej :naughty::polew:

Opublikowano

niektórzy dość nerwowo wyprzedzali :kox:

Opublikowano

Gratuluje spota :good:

Szkoda, ze frekwencja nie dopisala

Opublikowano

Szkoda, ze frekwencja nie dopisala

bo albo jest się klubowiczem (tzn miłośnikiem) Audi ....albo użytkownikiem Audi :wink4:
Opublikowano

Szkoda, ze frekwencja nie dopisala

bo albo jest się klubowiczem (tzn miłośnikiem) Audi ....albo użytkownikiem Audi :wink4:

:oklaski:

Opublikowano

tak jak już pisałem byłem w Grudziądzu, a jednak msza za dziadka jest jednak dla mnie ważniejsza niż spotkanie z Wami (które praktycznie jest co tydzień lub co dwa). dodatkowo Grzechu zauważ, że w naszym regionie nie ma żadnego klubowicza ;) i śmiem twierdzić, że wszyscy którzy pojawiają się na spotach (nieważne czy w Toruniu czy w Bydgoszczy) są miłośnikami audi. pragnę też zauważyć, że jest czas urlopów i niektórych nie ma... więc czasami nie szukajcie dziury w całym ;) dziś znowu kolejną noc spędzę nad mobile.de i autoscoutem :naughty:

Opublikowano

Grzechu zauważ, że w naszym regionie nie ma żadnego klubowicza ;)

we wrześniu może się to zmienić :gwizdanie:

:kox:

Opublikowano

to życzę Ci powodzenia żebyś został jedynym klubowiczem w regionie (szczerze życzę)

Opublikowano

grześ minimum 100 postów trzeba nabić :gwizdanie: i na ogólnopolskim duuuzo wódy wypić :polew:

Opublikowano

grześ minimum 100 postów trzeba nabić :gwizdanie: i na ogólnopolskim duuuzo wódy wypić :polew:

to tam pikuś,w ciągu tygodnia nabiłem ponad 60 postów,jak będe chciał to te 30 jutro opanuje :naughty::good:

a co do wódy to dam rade :kox:

Opublikowano

halo :) wy to zawsze macie problemy heheh :tongue4: ja to dopiero z pracu wrocilam .......

Opublikowano

to życzę Ci powodzenia żebyś został jedynym klubowiczem w regionie (szczerze życzę)

:hi:
Opublikowano

Petara namierzony dziś przed Unisławiem ;)

Opublikowano

:hi:

bez filozofi panowie[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 08:00_________________________________________________miego dnia :cool1:

Opublikowano

:bry:

miłego tygodnia życzę (bez wytykania sobie obecności/nieobecności na spotach ;))

Opublikowano

Bez beza proszę :naughty:

Dzieńdoberek dla obecnych i nieobecnych :hi: FsHyStChIcH fAs LuBiEm :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.