Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

No to elegancko. Ja pojawie się pierwszy raz jak już auto odbiore po wszystkich wymianiach (rozrząd olej filtry itd) i zobacze jak to na spotach :a4fan: wygląda

Super atmosfera i wspaniali ludzie :good: Jak ja żałuje że nie będę :kwasny::wallbash:

Też mi się tak wygląda. No mam nadzieję że się pokaże z wujasem na spocie hehe[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 21:28_________________________________________________wydaje *

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Moje auto dzis odjechalo na lawecie...probowali mi je ukrasc cale...rozwalone drzwi kierowcy...stacyjka i skrzynia biegow :( :( :(

Zatrzymal ich tylko blokada skrzyni biegow (tak mi sie wydaje) ale polamali cale oslony itd...[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 00:41_________________________________________________da01c0193a46da83med.jpg[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 00:46_________________________________________________czyli ze spota w Toruniu odpadam :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Moje auto dzis odjechalo na lawecie...probowali mi je ukrasc cale...rozwalone drzwi kierowcy...stacyjka i skrzynia biegow :( :( :(

Zatrzymal ich tylko blokada skrzyni biegow (tak mi sie wydaje) ale polamali cale oslony itd...[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 00:41_________________________________________________da01c0193a46da83med.jpg[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 00:46_________________________________________________czyli ze spota w Toruniu odpadam :confused4:

Artur po prostu brak słów :kwasny: Kużwa człowiek oszczędza,odkłada,a jakieś menele chcą dorobić się tanim kosztem.Dobrze że nie udało się im zabrać fury,dobrze że masz AC(sam też wykupiłem) :good: Możesz więcej opisać całą sytuację(jak dowiedziałeś się).Pewnie auto trzymasz przed blokiem?Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu auta na drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: wszystkim

wspolczuje artur :( i wiem co czujesz bo mi ukradli moj pierwszy samochod VW Golf I - na szczescie odnalazl sie pod człuchowem ale nie mogli nim dalej jechac i wybili szybe podziurawili deske rozdzielcza i zegary oraz porysowali go :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur bardzo szkoda mi twojego szaraczka :( , tyle pracy i serca wsadzone , ale cale szczescie ze nie udalo im sie go za***ać ... bo by było źle :disgust:

Pozdrowienia

oczywiscie dla wszystkich :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ze spota w Toruniu odpadam :confused4:

Współczuję ;( ale z dwojga złego dobrze że jednak im się nie udało.

W razie byś chciał się wybrac jednak na spota to mam miejsce :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa. Artur trzymaj się! Dobrze, ze nie zajumali i masz AC.

U mnie również miejsce jest jakbyś na spota chciał podjechać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki super, ze na was mozna zawsze liczyc...jesli tylko chccecie mnie zabrac to pewnie, ze jade z wami :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki super, ze na was mozna zawsze liczyc...jesli tylko chccecie mnie zabrac to pewnie, ze jade z wami :notworthy:

To się umówimy bliżej spota, podjadę po ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bóg da ... i dojade do Torunia na spota to tez moge zaproponować oczywiście miejsce u sibie w samochodzie ;)

Mam co do ciebie dług za Poznań :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...