Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grzes :good: teraz dopiero sie zacznie nabijanie postów jak bedziesz witac nowych w dziale newbie :kox:

:notworthy:

właśnie tak patrze że rośnie liczba :mysli::kox: a to w Newbie :decayed:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Grzes :good: teraz dopiero sie zacznie nabijanie postów jak bedziesz witac nowych w dziale newbie :kox:

:notworthy:

właśnie tak patrze że rośnie liczba :mysli::kox: a to w Newbie :decayed:

paranoja....kolka i felgi sie nie licza a se klubowicze newbie zaliczaja...a ja sie dziwilem skad maja ponad 5000 wiadomosci :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

paranoja :decayed:

Opublikowano

paranoja :decayed:

tak tak Kieras :tongue4:

PARANOJA - potocznie: coś niedorzecznego, pozbawionego sensu :polew:

Opublikowano

przywileje :pali:

:sarcastic:

Opublikowano

jutro wymiana wahacza.... lemforder rulez :cool1:

ciekawe czy wytrzymaja faktycznie dluzej niz inne firmy

Ja wymieniłem rok temu cały przód na LEMFÖRDER (mimo, iż do wymiany miałem tylko górny przedni i dolny tylny oraz łączniki stabilizatorów :decayed:) i do tej pory jest gitara :)

Opublikowano

siemka :hi:

może będę w następnym tygodniu w Bydgoszczy :) może uda mi się załapać na spocik :)

Opublikowano

siemka :hi:

może będę w następnym tygodniu w Bydgoszczy :) może uda mi się załapać na spocik :)

Zapraszamy!

Opublikowano

siemka :hi:

może będę w następnym tygodniu w Bydgoszczy :) może uda mi się załapać na spocik :)

Zapraszamy :hi::kox:
Opublikowano
:siema: mam pytanie,czy tylko ja pracuje w soboty? :polew:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 14:27_________________________________________________i jeszcze jedno,ma ktoś może lawete? najlepiej przyczepkę :decayed:
Opublikowano

:siema: mam pytanie,czy tylko ja pracuje w soboty? :polew:

też ide dzisiaj to tyry....na nocke :sick3:
Opublikowano

ja też byłem dzisiaj w pracy na chwilkę :naughty:

to ok jak będę jechał zadzwonię do Noweka albo Rafiego :)

Opublikowano

Spoko już czekam na telefon;) :cool1: Wczoraj spotkałem się z sytuacja że jeżeli ktoś z was by miał na sobie koszulkę z napisem HWDP to ma mandat 200zl :polew: Co jeszcze wymyśli nasz kraj?

Opublikowano

organizujemy coś jutro? :naughty:

Opublikowano

ja bym sie pisal na jutro o ile ktos by mnie zabral ...i tak siedze cala niedziele w domu :wink4:

BRAWO Tomasz GOLLOB!!!

Opublikowano

też oglądałem Grand Prix, pięknie pojechał, zdeklasował rywali :) tylko jutro musiałoby być inne miejsce niż Łuczniczka bo jest STS...

Opublikowano

Spoko już czekam na telefon;) :cool1: Wczoraj spotkałem się z sytuacja że jeżeli ktoś z was by miał na sobie koszulkę z napisem HWDP to ma mandat 200zl :polew: Co jeszcze wymyśli nasz kraj?

ale z tego co wiem to skrot HWDP czyli Hugo Wraca Do Polsatu nie jest zabroniony- mogl sie tak tlumaczyc koles :polew: :polew:

Opublikowano

jak by co jestem chetny na jutro ale do godziny 16 ... pozniej sie pakuje i Viva ITALIA :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.