Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

Bravo już widziałem... ale dzięki za informacje Rafał :good:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Dzieki rafi :good: informacja jak najbardziej przydatna :wink4:

Opublikowano

:bry: a wiec mam dla was kilka informacji klubowicze:

-pojawil sie nowy samochod z wideo kamera-fiat bravo on jest na blachach CB 63001

-zmieniono tablice innych pojazdow z wideo radarem i jak na razie w vw passat co mial nr.rej CB ..010 jest juz blacha CRA K.. oczywiscie w weekend jestem w pracy wiec postaram sie namierzyc inne pojazdy

-i czekaja na nowe alfy romeo

rafi :good:

a pozatym :bry:

Opublikowano

Ja 2 wahacze też wymieniałem, nawet nie wiem jakiej firmy są ale od roku nic się nie dziej... :good: I niech tak pozostanie.

Cholera. Siedzę w Etce i szukam pompki spryskiwacza z czujnikiem cieczy... na allegro nie mogę znaleźć, u gajosa prawie 300zł, czyli więcej niż wyszedł mnie cały FIS...

many po co sie w koszta pchasz z ta pompka, wycinaj dziure w zbiorniku i zakladaj sam czujnik i bedzie to samo, szkoda ze szybciej sie nie odezwales bo sprzedalem ori czujnik z uszczelka i wtyczka + kabel za 20 zl.... ja mam wlozony czujnik od vw musze go tylko podlaczyc..

Też już o tym myślałem i chyba tak będzie trzeba zrobić, bo ta pompka to porażka...

Opublikowano

Ja 2 wahacze też wymieniałem, nawet nie wiem jakiej firmy są ale od roku nic się nie dziej... :good: I niech tak pozostanie.

Cholera. Siedzę w Etce i szukam pompki spryskiwacza z czujnikiem cieczy... na allegro nie mogę znaleźć, u gajosa prawie 300zł, czyli więcej niż wyszedł mnie cały FIS...

many po co sie w koszta pchasz z ta pompka, wycinaj dziure w zbiorniku i zakladaj sam czujnik i bedzie to samo, szkoda ze szybciej sie nie odezwales bo sprzedalem ori czujnik z uszczelka i wtyczka + kabel za 20 zl.... ja mam wlozony czujnik od vw musze go tylko podlaczyc..

Też już o tym myślałem i chyba tak będzie trzeba zrobić, bo ta pompka to porażka...

ja za ten czujnik od vw dalem na allegro za nowke cos ok 15zl a rozni sie tylko tym je jest wkrecany, a i tak go wkleilem na taka mase uszczelniajaca, moze podlacze go w przyszlym tygodniu to dam znac jak dziala bo po co przeplacac...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

czy ktos kupował dywaniki zimowe (takie z korytkiem-zeby woda po roztopionym sniegu sie nie wylewała) lub ma namiar na cos sprawdzonego to prosze o info :)

Opublikowano

czy ktos kupował dywaniki zimowe (takie z korytkiem-zeby woda po roztopionym sniegu sie nie wylewała) lub ma namiar na cos sprawdzonego to prosze o info :)

w Fordonie na ul.Bydgoskiej koleś sprzedaje dobre dywaniki pod model każdego auta.ja kupowałem i jestem zadowolony.

sklep to MotoTadek

http://www.zumi.pl/1492644,Moto-Tadek._Sklep_Motoryzacyjny,Bydgoszcz,firma.html

Opublikowano

czy ktos kupował dywaniki zimowe (takie z korytkiem-zeby woda po roztopionym sniegu sie nie wylewała) lub ma namiar na cos sprawdzonego to prosze o info :)

Ja na allegro kupiłem, dedykowane, gumowe. Jestem zadowolony, polecam. Teraz nie mam czasu ale jak wróce do ci moge przeslac nick allegrowicza.

Z tego co widzę to musti sprzedaje:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=141086.0

dopytaj się i jak byś zamawiał w niedługim czasie to możemy zamówić razem i kosztami przesyłki się podzielić, ja muszę osłony zamówić.

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

ja swoje u Konarzewskiego kupowałem - całe 10 złotych drożej niż na allegro...

Opublikowano

bo jeszcze sie zastanawialem czy jak sie zamowi takie co sa wciskane (w podloge) to czy przez te wyciete dziurki nie bedzie sie przedostawala woda :mysli:

Opublikowano

u mnie są na wcisk i woda się nie przedostaje

Opublikowano

Nie przedostaje się ;)

Opublikowano

no ... wahacz wymieniony... dalem 50 dych za wymiane i 140 za wahacz lemfordera (nowe sruby w zestawie)

w czasie wymiany okazalo sie ze stary byl tam od nowosci... rok produkcji wahacza 97 lol

to sie nazywa trwałosc... 12 lat wahacz miec :)

teraz nastała ciszaaaa

Opublikowano

Hbd Widziany dzisiaj ok 8-9 w lesie na grzybach :good: hehe ja nazbierałem 2 wiaderka pełne a ty jak tam?? :cool1:

Opublikowano

Pytanie jedzie ktoś dzisiaj do Torunia na.... wiadomo co;d

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.