Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Czołem :kawa::lazy:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:bry:

i kolejny brzydki dzień :wallbash:

Opublikowano

oby do Piątku :) [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 12:59_________________________________________________Czy ktoś z Panów ma ochotę na powtórkę z zeszłego tygodnia?? ewentualnie w razie deszczu wypad do centrum :drinks:

Opublikowano

Przypominam, że w niedziele spocik w Toruniu, także nie zmęczcie się zanadto ;)

Opublikowano

Reniu Pamiętamy Pamiętamy :)

Opublikowano

Czemu nie ? Ale wypad z koleżankami ? :>

Opublikowano

koleżanki muszą być...:D:D:D nawet jedna (dla wtajemniczonych "zamki") zaprasza do jakiegoś nowego klubu w Toruniu... chyba jej sie spodobał Majki bo pisała że mam wziąć ludzi z Piątkowego wypadu :P

Opublikowano

koleżanki muszą być... nawet jedna (dla wtajemniczonych "zamki") zaprasza do jakiegoś nowego klubu w Toruniu... chyba jej sie spodobał Majki bo pisała że mam wziąć ludzi z Piątkowego wypadu :P :P :P

:polew: Wiadomo o kogo chodzi tylko pyt czy Majki się domyśli :kox:
Opublikowano

Witam, mało kto mnie pamięta, moja audiczka w lutym się spaliła

ale jest już inna. Niestety mam przy niej problemy z klima..

Macie jakieś namiary na jakiegoś szpeca?? -po jakimś czasie zaparowuje cały środek, i odparowuje dopiero gdy na nowo odpale auto,,

Opublikowano

Majkel wie o co chodzi... rozmawiałem z nim na ten temat, wie że musi mieć delikatne i dopowiednie podejście do otwarcia tego szyfru :D

Opublikowano

Witam, mało kto mnie pamięta, moja audiczka w lutym się spaliła

ale jest już inna. Niestety mam przy niej problemy z klima..

Macie jakieś namiary na jakiegoś szpeca?? -po jakimś czasie zaparowuje cały środek, i odparowuje dopiero gdy na nowo odpale auto,,

Kolego wymień filt kabinowy i przeciw pyłkowy i powinno być okey :)[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 14:18_________________________________________________

Majkel wie o co chodzi... rozmawiałem z nim na ten temat, wie że musi mieć delikatne i dopowiednie podejście do otwarcia tego szyfru :D

Majki będzie sprawdzał czy zamki się odpowiednio rozpinają :polew:
Opublikowano

Witam, mało kto mnie pamięta, moja audiczka w lutym się spaliła

ale jest już inna. Niestety mam przy niej problemy z klima..

Macie jakieś namiary na jakiegoś szpeca?? -po jakimś czasie zaparowuje cały środek, i odparowuje dopiero gdy na nowo odpale auto,,

Ja polecam gościa na Toruńskiej 300 (na wysokości Spornej), koledzy pewnie będa polecać serwis Krakowskiego na Fordońskiej (skrzyżowanie z planu 6 letniego).

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witam, mało kto mnie pamięta, moja audiczka w lutym się spaliła

ale jest już inna. Niestety mam przy niej problemy z klima..

Macie jakieś namiary na jakiegoś szpeca?? -po jakimś czasie zaparowuje cały środek, i odparowuje dopiero gdy na nowo odpale auto,,

Kolego wymień filt kabinowy i przeciw pyłkowy i powinno być okey :)[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 14:18_________________________________________________

a to jest jakas różnica :mysli:

Opublikowano

Wielka :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 15:15_________________________________________________Pracuje ktoś w PESIE może?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.