Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niech no Wasze żony/ kolezanki tu zajrzą to będzie wesoło :kox::bicz: :bicz3: :vava::sorry:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chyba w lochach! :polew:

Opublikowano

Niech no Wasze żony/ kolezanki tu zajrzą to będzie wesoło :kox::bicz: :bicz3: :vava::sorry:

mnie póki co jeszcze sidła małżeńskie nie dopadły :P :P

Opublikowano

nie ma takich glupich ja tam sie nie pcham do zeniaczki! :thumbdown:

Opublikowano

nie ma takich glupich ja tam sie nie pcham do zeniaczki! :thumbdown:

Lepiej śmigać na zamki nie Łuki :decayed:
Opublikowano

zamki zameczki torebki torebeczki do wyboru do koloru :):evil: :evil: :evil:

Opublikowano

No co fakt to fakt i jeszcze ta zawartość w tych torebeczkach :tongue4:

Opublikowano

oj juz nie moge sie doczekac weekendu :gwizdanie:

Opublikowano
:polew: :polew: a jaki powót ? Szkoda że w pt Cię nie będzie
Opublikowano

no wiesz odrazu wiecej czasu na wszystko bo tak to mam urwanie hu... :wallbash:

Opublikowano

Po ostatnich ekscesach z próbami kradzieży, od dzisiaj śpię ciut spokojniej.

AC już wykupione :decayed: Teraz niech zwijają, to będzie okazja na następny model :gwizdanie:

Ja od jutra będę spał spokojniej :D

Opublikowano
:hi: i najlepszego dla solenizanta :decayed:
Opublikowano

Wiśnia... w podpis sobie wsadź ten kod:


[img=http://images38.fotosik.pl/333/7ea566f27ad32936.jpg]

fdfdfc.jpg

Opublikowano

Wiśnia... w podpis sobie wsadź ten kod:


[img=http://images38.fotosik.pl/333/7ea566f27ad32936.jpg]

fdfdfc.jpg

Dzięki :good:

Opublikowano

Reniu gorzej być nie może :tongue4:

:nabijasie:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 18:29_________________________________________________

No co fakt to fakt i jeszcze ta zawartość w tych torebeczkach :tongue4:

w torebeczkach :mysli: 3 po 3 :polew:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 18:30_________________________________________________

Majki a idziesz w sobotę wieczorkiem do centrum ?

noi oczywiscie czy będziesz w piątek :naughty::mysli:

w pątek jak najbardziej tylko czy pogoda pozwoli na sharpa :mysli: zobaczymy a wogole to nie będe w piatek mobilny :wallbash:

i nie wykluczone że w sobote sie nie pojawię :naughty:

także wszystko na dobrej drodze pany :good:

a z Malborkiem spoko ziomki, myslałem że rekraacyjnie jedzieta, a wy po koła :>

luźna guma damy rade kiedy indziej :cool1:

Opublikowano

3 po 3 ale moze nie starczyc wiec trzeba miec i swoj zapas :decayed:

Opublikowano

Dropsone Także dużo zdrowia życzę oraz oczywiście sporo pieniędzy.... na mody :D

Opublikowano

nie mogę avatara zmienić ;(

Opublikowano

nie mogę avatara zmienić ;(

poszperaj w opcjach internetowych --> zaawansowane

tam są opcje widoku zdjęć itd[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 20:45_________________________________________________a nie macie opcji wrzucania zdjęć z dysku(w tym avatara)?? bo ja mam i to chyba od momentu zmiany koloru :mysli:

myślalem że wszystkim tak zmienili (ulepszyli) :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.