Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sa takie preparaty pluczace np pierwszy lepszy z brzegu

http://allegro.pl/kleen-flo-plyn-do-plukania-silnika-350ml-i1251103323.html

[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 20:51_________________________________________________Boję sie tylko że jak to wleje,to wszystko puści z doktorem włącznie i będę musiał silnik cały rozbierać, uszczelniać,szklanki nowe kupić itd. :wallbash:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ostatnia nocka i weekend :dance:

pozdro :hi:

Opublikowano

Ja mam już 2 miesiące wolne :gwizdanie: Ale powiem że wolałbym chodzić do pracy i mieć możność stanąć na dwie nogi.Tak siedzieć tyle czasu w czterech ścianach,to można zwariować :kwasny: Moja :a4fan: jest zaniedbana.Sam nie wiem kiedy wyjadę na ulice :no: Teraz na spot w Toruniu też nie zawitam,ale mam nadzieję że już dam radę do Bydgoszczy podjechać :good:

Opublikowano

u mnie z niedzielnym wypadem do torunia to 50/50 ale postaram się być :wink4:

Grześ bylebyś nie nadwyrężał tej nogi ... zeby tam wszystko dobrze sie podgoiło , a wracając tak w ogóle .... to co konkretnie ci sie stało ze tak roztrzaskałeś sobie noge ?

Opublikowano

no taka cisza :blink: :blink: hmm... albo wszyscy spicie :lazy: albo balujecie :drunk:

Opublikowano

Bydgoszczanie jakos sie umawiaja na wyjazd do Toronto w niedziele??

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

no taka cisza :blink: :blink: hmm... albo wszyscy spicie :lazy: albo balujecie :drunk:

ja właśnie :beer1: :>

Opublikowano

Bydgoszczanie jakos sie umawiaja na wyjazd do Toronto w niedziele??

Ja się wybieram z związku z tym moja taksóweczka ma jeszcze 4 miejsca wolne ;)

Opublikowano

Bydgoszczanie jakos sie umawiaja na wyjazd do Toronto w niedziele??

[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 00:13_________________________________________________a ja na starym pasku rozrządu zrobiłem już około 1,5 tyś km :kwasny: więc nie jade bo boje sie że gdzieś pod Toronto strzeli :thumbdown:[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 00:14_________________________________________________[quote name=wera :) ]

no taka cisza :blink: :blink: hmm... albo wszyscy spicie :lazy: albo balujecie :drunk:

[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 00:16_________________________________________________Albo z 2 zmiany wracacie :polew:

Opublikowano

Mieliśmy Miłe Piątkowe spotkanko klubowe... :)

Dzięki Aśka i Rafał za przyjazd... Nowek wiadomo jak co tydzień :P

Opublikowano

Mieliśmy Miłe Piątkowe spotkanko klubowe... :)

Dzięki Aśka i Rafał za przyjazd... Nowek wiadomo jak co tydzień :P

wlasnie wrocilismy z trn a ja tez tydzien temu bylem :tongue4:

Opublikowano

Aha na solskiego asfalt kładą :dance:

Opublikowano

Mieliśmy Miłe Piątkowe spotkanko klubowe... :)

Dzięki Aśka i Rafał za przyjazd... Nowek wiadomo jak co tydzień :P

wlasnie wrocilismy z trn a ja tez tydzien temu bylem :tongue4:

no to oczywiste... jeszcze raz dzięki za miłą atmosfere :P :P

Opublikowano

nowek jeszcze szuka kolezanki :polew:

Opublikowano

no coś słyszałem że sie zgubiła :polew:

Opublikowano

Ale w życiu! Dayline do B5? A feeeeee! :wallbash:

Opublikowano

tylko te ciemniejsze :good:[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 01:05_________________________________________________

Pawle spójrz jej w oczy i powiedz że jest brzydka :naughty:
Opublikowano

Żadne dayline nie będą dobrze wyglądać na B5. Za stara buda do tego :thumbdown: do tego brewki :sick3:

Lepiej skupić się na zwykłych poliftach DEPO :good:

[edit]

Bartek... ochyda :sick3: german tuning mają czasem ostro zryte berety ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.