Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to nieźle kolego:D:D taki urlopik chyba cały rok zbierałeś :evil: :evil:

ale cisza tutaj panuje niesamowita ostanio... chyba zapadacie w sen zimowy :wink4:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

żabka zostaje .... klient się wycofał ... sprzedaż odkładam do wiosny :decayed:

Ja taką żabcię brałbym w ciemno ;P Przecież i tak nie chciałeś Bóg wie jakiej kwoty za nią.

no widzisz....dupe mi i bankowi zawracał i nagle się wycofał :thumbdown:
Opublikowano

:hi:

A jeśli to nie tajemnica, to ile wołasz Grześ za kum-kum?

Opublikowano

:hi:

A jeśli to nie tajemnica, to ile wołasz Grześ za kum-kum?

ogólnie 13500 ale wiadomo...zawsze można coś utargować :wink4:
Opublikowano

no to nieźle kolego:D:D taki urlopik chyba cały rok zbierałeś :evil: :evil:

Mam jeszcze 2 tyg w grudniu :D

no widzisz....dupe mi i bankowi zawracał i nagle się wycofał :thumbdown:

Myślałem, że jak sprzedajesz kumplowi (bo tak pisałeś) to już było pewne, że na wiosnę będzie b6.

Jak widać niczego nie można być pewnym.

Opublikowano
no widzisz....dupe mi i bankowi zawracał i nagle się wycofał :thumbdown:

Myślałem, że jak sprzedajesz kumplowi (bo tak pisałeś) to już było pewne, że na wiosnę będzie b6.

Jak widać niczego nie można być pewnym.

tzn nie tak do końca sprzedaje... miałem przepisać na niego kredyt (samochód jest w kredycie,co za tym idzie bank jest współwłaścicielem) + 1500zł do ręki

bank wycenił samochód na 12000zł ,dlatego 1500zł chciałem w gotówce dodatkowo

Opublikowano

tzn nie tak do końca sprzedaje... miałem przepisać na niego kredyt (samochód jest w kredycie,co za tym idzie bank jest współwłaścicielem) + 1500zł do ręki

bank wycenił samochód na 12000zł ,dlatego 1500zł chciałem w gotówce dodatkowo

Wystraszył się chłopak tych wszystkich operacji i zonk ;P

Może to i lepiej, bo na spotach brakowałyby najbardziej wypucowanego auta :decayed:

Opublikowano

to co za interes ze sprzedawania auta? tyle kasy wlozyles, i miec tylko 1,5 na reke?

Opublikowano

to co za interes ze sprzedawania auta? tyle kasy wlozyles, i miec tylko 1,5 na reke?

wolnośc od kredytu :cool1: zostały mi 4 lata po 500zl rata :wallbash:
Opublikowano

co tam rafi? bo czegos ci gratuluja a ja nie kumam o co biega? :disgust:

Opublikowano

co tam rafi? bo czegos ci gratuluja a ja nie kumam o co biega? :disgust:

trafił 6 w totka :sarcastic:
Opublikowano

co tam rafi? bo czegos ci gratuluja a ja nie kumam o co biega? :disgust:

trafił 6 w totka :sarcastic:

To pewnie teraz kupil Orlen :naughty:

Opublikowano

co tam rafi? bo czegos ci gratuluja a ja nie kumam o co biega? :disgust:

trafił 6 w totka :sarcastic:

To pewnie teraz kupil Orlen :naughty:

zobaczymy czy da zniżki dla A4-klubu...chociaż 90% :good:
Opublikowano

powaznie pytam :wallbash: a 6 w totka chyba by mu nie pomogla przy kupnie orlenu :naughty:

Opublikowano

powaznie pytam :wallbash: a 6 w totka chyba by mu nie pomogla przy kupnie orlenu :naughty:

było napisane dlaczego :cool1:

W takim razie Rafi gratuluję zmiany pracy :good:

Opublikowano

halo halo :> a tu wszyscy spia :blink: no jutro juz piatek a tu zero radosci z waszej strony :naughty: :> :>

Opublikowano

wszyscy cieszą sie po cichu :decayed:

Organizujemy cos w niedziele ?

Opublikowano

Grzechu,Reniu dzieki mam nadzieje ze bedzie :good: jutro ide na szkolenie wiec zobaczymy

Opublikowano

wszyscy cieszą sie po cichu :decayed:

heheh no chyba ze tak :> a ja tam sie moge pochwalic ... ze mam jutro wolne :> :>[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 22:08_________________________________________________i sie baaaardzo z tego ciesze :radocha: :radocha: :radocha:

Opublikowano

kurczaki.. ja tez nie w temacie... dzisiaj mialem max zajob w robocie i nawet nie pogadalem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.