Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

shocked: wcale nie,poprostu byłem umówiony :tongue4

dobrze dobrze nie tlumacz sie :tongue4:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jechałem do dziewczyny :naughty:

Opublikowano

zwinęliśmy się szybko bo było dosyć zimno

No, a teraz już cieplej nie będzie. Tak więc po co stać na parkingu skoro można pograć sobie czy to w Galerii czy też na Łuczniczce? :wink4:

Ja jestem za ;)

Tylko najlepiej to umówić się na godz. 17. i od razu wykupić kilka gier, bo płacąc za godzinę gry się przepłaci

Cennik%20-%20Bowling%20aa%20kopia.jpg

Cennik Olimpic Bowling Center

za grę

gra.jpg

za godzinę

godzina.jpg

Opublikowano

Potrzebowała mnie na gwałt :sexinbed::polew:

Opublikowano

Potrzebowała mnie na gwałt :sexinbed::polew:

znowu do kanału schodziłeś :polew:

wczoraj żabka aż olej popuściła .... ciekawe jak było dzisiaj :polew:

Opublikowano
:polew: z wrażenia :naughty:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 23:29_________________________________________________jutro moja niunia będzie operowana,a ja do tyry autobusami ;(
Opublikowano

ja do tyry autobusami ;(

niestety, strasznie poniżające to jest :sarcastic: ....też tymi padlinami do roboty jeżdze :wallbash:
Opublikowano

ja do tyry autobusami ;(

niestety, strasznie poniżające to jest :sarcastic: ....też tymi padlinami do roboty jeżdze :wallbash:

ale jest pare "+" wyspać sie można po drodze :naughty: i nagrzane jak sie wsiada :polew:

Opublikowano

ja do tyry autobusami ;(

niestety, strasznie poniżające to jest :sarcastic: ....też tymi padlinami do roboty jeżdze :wallbash:

ale jest pare "+" wyspać sie można po drodze :naughty: i nagrzane jak sie wsiada :polew:

jedyny plus jaki ja widze to że przejeżdzając obok parkingu na żabke mogę popatrzeć przez chwile :kox: ... innych nie widze :przebiegly:
Opublikowano

Jak spadnie śnieg to będzie zasypana i jej nie zobaczysz :polew:

Opublikowano

Jak spadnie śnieg to będzie zasypana i jej nie zobaczysz :polew:

mam pakiet "inteligentne odśnieżanie" ,że wiesz sama się regularnie odśnieża :laghing2:

spadam spać....4.40 pobudka :wallbash: i na autobus :kwasny:

jutro na GG się odezwe :cool1:

:hi:

Opublikowano
:good: ja 4:25 :wallbash::lazy:
Opublikowano

Manny umyj fure... :tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemanko :kawa:

Many trenuje do Bydgoszcz Winter Trophy, zapomniał tylko dopiąć tylną ośkę i przejazdy już były nie takie :naughty:

Opublikowano

:bry:

jak tam ?

Opublikowano

Siemanko :kawa:

Many trenuje do Bydgoszcz Winter Trophy, zapomniał tylko dopiąć tylną ośkę i przejazdy już były nie takie :naughty:

Po prostu wyczytałem w necie, że pewną kombinacją guzików na klimatroniku można odblokować quattro, niestety po testach okazało się, że jest to bzdura, tylko samochód się brudzi :evil::polew:

Opublikowano
:good: Kody klimatronika to jest moc :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.