Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szczególnie kanał 1 i błąd 15.7 "Klapa powietrza, czasem blokowana" :D

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam!

Jestem zawiedziony waszym postepowaniem...pisalem na forum ze mam ograniczony dostpe do netu bo w domu remont...spot byl i nikt nawet smsa nie przyslal a pojawilbym sie...tylko nie piszcie kto nie ma numeru bo sie dwie strony naklepia :polew: :polew: :polew:

pozdro

Opublikowano

Witam Kolegów... na ten temat już Pisał Krzysiu,

w Czwartek jest organizowane spotkanie Grupy Audi 80 ... na spotkanie zostały zaproszone kluby A6, A3

godz. 18.00 koło Marketu L. Leclerc przy ul. Łyskowskiego

Opublikowano

witam!

Jestem zawiedziony waszym postepowaniem...pisalem na forum ze mam ograniczony dostpe do netu bo w domu remont...spot byl i nikt nawet smsa nie przyslal a pojawilbym sie...tylko nie piszcie kto nie ma numeru bo sie dwie strony naklepia :polew: :polew: :polew:

pozdro

no jak bym miala numer to bym napisala :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 17:04_________________________________________________Pogoda :good: tylko spać iść
Opublikowano

Witam Kolegów... na ten temat już Pisał Krzysiu,

w Czwartek jest organizowane spotkanie Grupy Audi 80 ... na spotkanie zostały zaproszone kluby A6, A3

godz. 18.00 koło Marketu L. Leclerc przy ul. Łyskowskiego

myślę że trzeba tam wpaść koledzy postarajmy się wpaść jakąś grupą konkretną czwartek jest wolny także jest to warte uwagi :naughty:
Opublikowano

Witam Kolegów... na ten temat już Pisał Krzysiu,

w Czwartek jest organizowane spotkanie Grupy Audi 80 ... na spotkanie zostały zaproszone kluby A6, A3

godz. 18.00 koło Marketu L. Leclerc przy ul. Łyskowskiego

myślę że trzeba tam wpaść koledzy postarajmy się wpaść jakąś grupą konkretną czwartek jest wolny także jest to warte uwagi :naughty:

ja mam wyjazd i nie ogarne wrocic :kwasny:

Opublikowano

witam!

Jestem zawiedziony waszym postepowaniem...pisalem na forum ze mam ograniczony dostpe do netu bo w domu remont...spot byl i nikt nawet smsa nie przyslal a pojawilbym sie...tylko nie piszcie kto nie ma numeru bo sie dwie strony naklepia :polew: :polew: :polew:

pozdro

witam!

Jestem zawiedziony waszym postepowaniem...pisalem na forum ze mam ograniczony dostpe do netu bo w domu remont...spot byl i nikt nawet smsa nie przyslal a pojawilbym sie...tylko nie piszcie kto nie ma numeru bo sie dwie strony naklepia :polew: :polew: :polew:

pozdro

Witam Kolegów... na ten temat już Pisał Krzysiu,

w Czwartek jest organizowane spotkanie Grupy Audi 80 ... na spotkanie zostały zaproszone kluby A6, A3

godz. 18.00 koło Marketu L. Leclerc przy ul. Łyskowskiego

myślę że trzeba tam wpaść koledzy postarajmy się wpaść jakąś grupą konkretną czwartek jest wolny także jest to warte uwagi :naughty:

ja mam wyjazd i nie ogarne wrocic :kwasny:

Ja również. Na 90%.

Opublikowano

ja jeszcze nie wiem

Opublikowano

jak nie bedzie padalo i nie bedzie az tak zimno to czemu nie :decayed:

Opublikowano

ja może podjadę, ale nic pewnego..

Opublikowano

zimno to pewnie będzie... ważne aby poprostu nie padało :)

Opublikowano

Dzieńdoberek... :kawa:

Opublikowano

Teraz już wiecie, czemu moje auto brudne, manewry przed wojną :D

Witam :hi:

Opublikowano

Trzymajcie kciuki... szykuje się modzik, na razie nic nie mówię by nie zapeszyć :evil:

Opublikowano

pelen fisior :gwizdanie:

Opublikowano

Nie :hahaha:

Opublikowano

Skóra albo program :D

Opublikowano

Nie :hahaha: ale blisko :naughty: w czwartek wstępnie jestem ugadany na dila :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.