Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z pracy moge wziasc pacholki i mozemy sie troszke pobawic i przy okazji zobaczyc kto panuje nad autem w poslizgu! :evil:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I wtedy spocik na placu co ostatnio pokazywaliście tak? Jest tam jakieś oświetlenie?

Opublikowano

moze byc w tym gorsku tylko ze tam sa krawezniki ale np w przysieku na przeciwko polo jest fajny parking tam polecam sam sie uczylem :kox:

Opublikowano

No to czekamy na zime i śmigamy :kox:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 14:53_________________________________________________Aaaa... i nie bądz taki do przodu że masz QUATTRO :tongue4:

Opublikowano

wiekszosc widziala juz co robi quatro.... marcina na sniegu w zeszlym roku :kox::good: takze bedziesz sie musial postarac zeby nas zaskoczyc :naughty:

tylko żeby nie było kamer tak jak ostatnio :)

Opublikowano

Witam

Mam przyjemność zaprosić fanów marki Audi na spotkania z Grupą Audi 80. Na spotkanie są zaproszone kluby między innymi A3,A8,A6 i A4. Spróbujmy połączyć siłę wszystkich klubów!

Najbliższe spotkanie dnia 11.11.2010 (czwartek) o godzinie 18:00 koło marketu E.Leclerc (dawniej minimal, BILLA, BILL) w Toruniu na ulicy Łyskowskiego (E.LECLERC, BP, KOMFORT, BEVERLY HILLS, RTV AGD)

Więcej informacji znajdziecie na forum Polskiego Klubu Audi 80 www.audi80.pl

Do naszej podstrony zamieszczam link obok - http://www.audi80.pl/toru....iu-vt29740.htm

Znajdziecie tam zdjęcia i informacje na temat spotkań.

pozdrawiam no name

Opublikowano

kuzwa szkoda ze mnie nie bedzie bo bym podjechal[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 18:56_________________________________________________

Trzymajcie kciuki... szykuje się modzik, na razie nic nie mówię by nie zapeszyć :evil:

juz chyba wiem co :naughty:

Opublikowano

Trzymajcie kciuki... szykuje się modzik, na razie nic nie mówię by nie zapeszyć :evil:

ja tez wiem :naughty:

Opublikowano

Panowie czy w okolicach wyspy młyńskiej parking jest płatny ?

Opublikowano

Trzymajcie kciuki... szykuje się modzik, na razie nic nie mówię by nie zapeszyć :evil:

juz chyba wiem co :naughty:

ja tez wiem :naughty:

Koofa... chyba wszyscy już wiedzą :polew:

Opublikowano

musiales wyklepać :)

Opublikowano

Panowie czy w okolicach wyspy młyńskiej parking jest płatny ?

ja jak już to daje na parking strzeżony koło opery :cool1:

przynajmniej nie zarysują itp jak to w tłumie :decayed:

Opublikowano

Trzymajcie kciuki... szykuje się modzik, na razie nic nie mówię by nie zapeszyć :evil:

juz chyba wiem co :naughty:

ja tez wiem :naughty:

Koofa... chyba wszyscy już wiedzą :polew:

Reniu nie przejmuj sie nie wszyscy :no:

Opublikowano

Panowie czy w okolicach wyspy młyńskiej parking jest płatny ?

ja jak już to daje na parking strzeżony koło opery :cool1:

przynajmniej nie zarysują itp jak to w tłumie :decayed:

Ja tam mam wtyki,i sie nie boje o furmanke :cool1:

Opublikowano

Dzięki bardzo :)

:hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Dzieńdoberek :kawa:

Opublikowano

Witam! Jak tam, gotowi do III wojny światowej? To już dziś :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.