Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

będe na parkingu między Auchanem a LM się kręcić jak co :cool1:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemano :siema:

Opublikowano

:bry:

dalej przypominam o wpłatach na koszulki!! :hi:

Opublikowano

No i jak koledzy? Byliście się poślizgać? Sa jakieś materiały? :cool1:

Opublikowano

No i jak koledzy? Byliście się poślizgać? Sa jakieś materiały? :cool1:

Nagrania z monitoringu miejskiego :kox:

Opublikowano

Ma ktoś dostęp do kanału? Przyszła dzisiaj osłona silnika z dołu i chciałbym założyć, szkoda mi jeździć bez..

:polew:

Opublikowano

No i jak koledzy? Byliście się poślizgać? Sa jakieś materiały? :cool1:

:no: siucek nie dojechał
Opublikowano
:disgust:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 23:03_________________________________________________
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 09:56_________________________________________________

Ma ktoś dostęp do kanału? Przyszła dzisiaj osłona silnika z dołu i chciałbym założyć, szkoda mi jeździć bez..

:polew:

dobre :polew:

Opublikowano

Dzieńdoberek :kawa:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

uuu, widze że od 10 do tej pory to cisnienia nie ma na forum :tongue4:

troszkę zelżał mrozik, w toruniu -5 teraz, jakieś niedzielne spacerki chyba klubowicze urządzają skoro tutaj taka cisza :mysli:

tak myślałem żeby w grudniu jakis wiekszy spocik zrobić jeszcze w starym roku co by z wprawy nie wyjść, może tak 19 grudnia po środku między toruniem a bydgoszczą np w Karczmnie pod gołębiem żeby marudzenia nie było :gwizdanie:

co tam reszta mysli nie wiem, z niektórymi rozmawialem i byliby za...

więc może jakas dyskusja na ten temat :naughty:

miłego popołudnia :a4fan:

Opublikowano

oczywiście jestem za .... :good:

Opublikowano

Jestem otwarty na propozycje :hi:

Opublikowano

jak wyżej :hi:

Przypominam o wpłatach na koszulki! Pieniążki chcę przelać w tygodniu, który się jutro rozpocznie więc proszę o wpłaty bo ja nie mam zamiaru za nikogo wykładać!

Opublikowano

uuu, widze że od 10 do tej pory to cisnienia nie ma na forum :tongue4:

troszkę zelżał mrozik, w toruniu -5 teraz, jakieś niedzielne spacerki chyba klubowicze urządzają skoro tutaj taka cisza :mysli:

tak myślałem żeby w grudniu jakis wiekszy spocik zrobić jeszcze w starym roku co by z wprawy nie wyjść, może tak 19 grudnia po środku między toruniem a bydgoszczą np w Karczmnie pod gołębiem żeby marudzenia nie było :gwizdanie:

co tam reszta mysli nie wiem, z niektórymi rozmawialem i byliby za...

więc może jakas dyskusja na ten temat :naughty:

miłego popołudnia :a4fan:

Jestem jak najbardziej za, ponieważ 12 Grudnia nie będę mógł się pojawić na spocie :wallbash:
Opublikowano

tak myślałem żeby w grudniu jakis wiekszy spocik zrobić jeszcze w starym roku co by z wprawy nie wyjść, może tak 19 grudnia po środku między toruniem a bydgoszczą np w Karczmnie pod gołębiem żeby marudzenia nie było :gwizdanie:

popołudniu mam akurat :kwasny: .... trudno :disgust:
Opublikowano

kto jeździ szarym B5 sedan 1.9 TDI na blachach CW? z tyłu czarna wlepa klubowa - stało koło mnie na światłach na rondzie toruńskim...

Opublikowano

ma ktoś z Was w planach zimowy zlot w Bukowinie Tatrzańskiej ?? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.