Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak dostaniesz maty do recaro zmienisz klimatronik, to pewnie ze idzie

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak dostaniesz maty do recaro zmienisz klimatronik, to pewnie ze idzie

uuu musze poszukac i przekalkulowac temat widze :good: dzieki![br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 15:06_________________________________________________dropson widzialem ze po wtyczkach jestes wstanie mi powiedziec czy jest mata czy nie i czy trzeba tylko instalacji czy zle doczytalem? :mysli:

Opublikowano

Witam:)

Gdyby ktoś był zainteresowany posiadam wiele gratów od Audi A4 B5 96' 2.8 AAH, na dobrej opcji :m.in. grzane d*py, bose.

jaki kolor wnętrza??

Nie wiem jak Ci opisać ten kolor jest to jasne wnętrze, jasny beż czy coś takiego. Zestaw z grzanymi d*pami i podłokietnikiem, uszkodzony (połamane zawiasy). Jakbyś był zainteresowany to proszę o kontakt na pw.

Opublikowano

Nie wiem jak Ci opisać ten kolor jest to jasne wnętrze, jasny beż czy coś takiego. Zestaw z grzanymi d*pami i podłokietnikiem, uszkodzony (połamane zawiasy). Jakbyś był zainteresowany to proszę o kontakt na pw.

ja mam granatowe (niebieskie) wnętrze to odpada.....sory :decayed:
Opublikowano

jak dostaniesz maty do recaro zmienisz klimatronik, to pewnie ze idzie

uuu musze poszukac i przekalkulowac temat widze :good: dzieki![br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 15:06_________________________________________________dropson widzialem ze po wtyczkach jestes wstanie mi powiedziec czy jest mata czy nie i czy trzeba tylko instalacji czy zle doczytalem? :mysli:

zielona wtyczka 6 pinow 2 grube, 2 cienkie i 2 brakuje

Opublikowano

dalej przypominam o wpłatach... :wallbash:

Opublikowano

bedzie kolejny mod...spryski mgielkowe... :tongue4:

Opublikowano

bedzie kolejny mod...spryski mgielkowe... :tongue4:

dobry mod, jak by byly do b5 to tez bym zmienil :good:

Opublikowano

:hi:

Ma może ktoś na sprzedaż lampy przednie do b5?

Opublikowano

bedzie kolejny mod...spryski mgielkowe... :tongue4:

dobry mod, jak by byly do b5 to tez bym zmienil :good:

w poliftach były :mysli: bynajmniej mi sie wydaje ze mam :cool1:

Opublikowano

:hi:

Ma może ktoś na sprzedaż lampy przednie do b5?

Sprecyzuj jeszcze czy przedlift czy polift ;)

Opublikowano

bedzie kolejny mod...spryski mgielkowe... :tongue4:

dobry mod, jak by byly do b5 to tez bym zmienil :good:

w poliftach były :mysli: bynajmniej mi sie wydaje ze mam :cool1:

chyba nie, ale niewiem napewno, w przedliftach niema na 100% i trudno cos dorezac, a wydaje mi sie ze byly by lepsze...

Opublikowano

:hi:

Ma może ktoś na sprzedaż lampy przednie do b5?

jak do przedlifta to ja mam komplet :hi:
Opublikowano

bedzie kolejny mod...spryski mgielkowe... :tongue4:

dobry mod, jak by byly do b5 to tez bym zmienil :good:

w poliftach były :mysli: bynajmniej mi sie wydaje ze mam :cool1:

Kierownik raczej sie mylisz bo nawet w B7 jeszcez audi tego nie wkladalo...i nie da sie kupic p&p...trzeba troszke pokombinowac

Opublikowano

:hi:

Ma może ktoś na sprzedaż lampy przednie do b5?

Sprecyzuj jeszcze czy przedlift czy polift ;)

Wszystko jedno bo potrzebujemy je na wczoraj, ważne tylko żeby cena nie była wygórowana. Reniu, Grzechu to poproszę info na PW;)

Opublikowano

bedzie kolejny mod...spryski mgielkowe... :tongue4:

dobry mod, jak by byly do b5 to tez bym zmienil :good:

w poliftach były :mysli: bynajmniej mi sie wydaje ze mam :cool1:

Kierownik raczej sie mylisz bo nawet w B7 jeszcez audi tego nie wkladalo...i nie da sie kupic p&p...trzeba troszke pokombinowac

musiał by się Jędrzej wypowiedzieć , bo kiedys jak jechal moim samochodem to cos wlasnie gadalismy o spryskach

Opublikowano

Kiero mozliwe, ze masz ale z tego co wyczytalem na forum to seryjnie mgielkowych w audi a4 nie montowali

Opublikowano

Kieras może ta babka co od niej brałeś fure była rezaczem na miare Dropsona :sarcastic:

Opublikowano

Kieras może ta babka co od niej brałeś fure była rezaczem na miare Dropsona :sarcastic:

jak by byla no moim poziomie to juz dawno by tam turbina i quattro siedzialo :naughty:

Opublikowano

oj nie gadaj , bo teraz buja sie b7 2.0 TFSi w USA style :decayed: sama pewnie rezala

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.